Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next64 free iptv hakkında

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
selam arkadaşlar Next64 free iptv ulusal kanallar 1 yıl sonra yayını sonlandırılıyor mu yoksa Next 2000 HD internet Machina gibi süresiz açık mı bir tane Next 64 almak istiyorumda mutfakta kullanmak için çanak antensiz kullanmak için bana ulusal İPTV kanallar yeterli olur ama kullanım süresi 1 yıl sonra sonlanmazsa tabiki. bilgi verirseniz çok teşekkür ederim

orcrist

New member
Üye
25 Şub 2021
3
6
3
selam arkadaşlar Next64 free iptv ulusal kanallar 1 yıl sonra yayını sonlandırılıyor mu yoksa Next 2000 HD internet Machina gibi süresiz açık mı bir tane Next 64 almak istiyorumda mutfakta kullanmak için çanak antensiz kullanmak için bana ulusal İPTV kanallar yeterli olur ama kullanım süresi 1 yıl sonra sonlanmazsa tabiki. bilgi verirseniz çok teşekkür ederim

merhabalar hocam,

free iptv hakkında 1 yıl sonundaki deneyiminizi sormak istemiştim, kanallar hala ücretsiz bir şekilde izlenmeye devam ediyor mu?

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Next2000 HD de 3 gündür yok,yani süresiz değil demek ki.Cihazı hafta sonu değiştireceğim.Octagonda da free tv süresizmiş.

caribbeanturtle

New member
Üye
22 May 2020
2
0
1
bende de freeler gitti :D
sorun değilde ben kendim ücretsiz olan 4 tane kanalı m3u yapıp cfg dosyasına cevirip usb den cihaza atıp izlemek istiyorum sonucta ücretsiz kanallar bunlar
nasıl yapabilirim

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
artı yerel medya kanalları süresiz açık

8ezsq9j.jpg