Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Nextstar in en kullanisli uydusu 18500hd plus

Genon

New member
Üye
21 Kas 2018
5
1
3
Bu 4k uydu alicini 18500 gibi bir cihaza sadece çözünürlüğü uhd yapabilselerdi on numara olucakti
Bu kadar tefaruata gic gerek yoktu
Android islemciymis ondakinin fazlasi cihazi bağladıgim tvde var sadece cccam yuklenmiyor tv ye bizde o yuzden verdik bu kadar parayı cccam icin aldim arti4k diye ama cam yüklemek yigrenc olmus elle cammi girilir attan inip eşege bindik

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Bu 4k uydu alicini 18500 gibi bir cihaza sadece çözünürlüğü uhd yapabilselerdi on numara olucakti
Android islemciymis ondakinin fazlasi cihazi bağladıgim tvde var sadece cccam yuklenmiyor tv ye bizde o yuzden verdik bu kadar parayı cccam icin aldim arti4k diye ama cam yüklemek yigrenc olmus elle cammi girilir attan inip eşege bindik
kardeşim usb ilede cccam girilir cccam not defteri var oraya yazıp usb atıyorsun ben kendim uğraşmadım el ile kayıt ediyorum

Genon

New member
Üye
21 Kas 2018
5
1
3
Ole bisey yok malesef olmuyor cok ugrastim nextstar keske 18500hd plus cccam yerini bu cihaza mote edebilseler çok kullanisliydi

selin123

0
Özel Üye
7 Tem 2013
464
1,025
93
ORHANGAZİ-BURSA
Ole bisey yok malesef olmuyor cok ugrastim nextstar keske 18500hd plus cccam yerini bu cihaza mote edebilseler çok kullanisliydi

İyi akşamlar beyler,
bende 18500 hd plus var modemden kablolu uyduya bağlantı kuruyorum aldığı ip yi arama motoruna yazın uydu ile bağlantı kuruyor oradan cccam işlemini girebiliyorsunuz.ben bu şekil kullanıyorum çokta memnunum.

zetabyte

0
Üye
4 Eki 2017
23
6
3

Android bir "işlemci" değil, bir "işletim sistemi" oluyor... Arada çok fark var.

Notepad'a CCCAM server yazıp USB'den yüklemeyi de arkadaşlar anlatmış zaten.