Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Pandora HD Wifi Bağlantı Sorunu

kalenderukala

0
Üye
7 May 2013
2
0
1
Merhaba,
Dün bir kullanıcıdan pandora HD aldım. Wireless'ı mac filtering ile kullanıyorum. Cihazın mac adresini tanımlamama rağmen bağlantıda problem yaşıyor, kablosuz ağ kaydedildi diyor ama bir türlü bağlanmıyor. Bilgisi olan var mı?
Problem çözülmezse fabrika ayarlarına geri dönmek çözebilir mi?
Fabrika ayarları kanal listelerini vs. sıfırlar mı (tekrar kanal aratmakla uğraşmıyayım)?
Bir de cihazı reboot ederken ekranın sağ üst köşesinde "tekken5install" gibi başlayan bir exe dosyası için indirme işlemi tamamlandı diyor. Böyle birşey normal midir?
Teşekkürler...

sebo

0
Üye
20 Nis 2013
12
0
1
Merhaba,
Dün bir kullanıcıdan pandora HD aldım. Wireless'ı mac filtering ile kullanıyorum. Cihazın mac adresini tanımlamama rağmen bağlantıda problem yaşıyor, kablosuz ağ kaydedildi diyor ama bir türlü bağlanmıyor. Bilgisi olan var mı?
Problem çözülmezse fabrika ayarlarına geri dönmek çözebilir mi?
Fabrika ayarları kanal listelerini vs. sıfırlar mı (tekrar kanal aratmakla uğraşmıyayım)?
Bir de cihazı reboot ederken ekranın sağ üst köşesinde "tekken5install" gibi başlayan bir exe dosyası için indirme işlemi tamamlandı diyor. Böyle birşey normal midir?
Teşekkürler...
Bende ilk başlarda çok uğraştım kablosuz bağlanmada sıkıntı var kablo en iyisi sorun olmuyor o zaman fabrika ayarlarına dönsende sorun olmuyor aldığın ayarların aynı haline dönüyor istediğin kadar fabrika ayarları yapabilirsin sorun olmuyor

kalenderukala

0
Üye
7 May 2013
2
0
1
yorum için teşekkürler. dün akşam mac filtering'i kaldırdım. Güvenlik metodunu WPA ve WPA2 gibi bişey yaptım. şifreleme gibi bişey vardı onu da tkip ve aes yaptım, sonrasında wireless bağlandı. gerekli olursa modem güvenlik ekranının görüntüsünü de akşam paylaşabilirim.
saygılar..