Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Phoneix Server Sorunu

levent_ucar

New member
Üye
12 Ağu 2021
14
2
3
Merhaba arkadaşlar Phoneix Serverda sorun mu var? bende kanallar sürekli kısa aralıklarla donuyor ve sürekli tekrarlıyor. 2053 iki cihazda denedim aynı sorun var, IKS düzgün çalışıyor.

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Merhaba arkadaşlar Phoneix Serverda sorun mu var? bende kanallar sürekli kısa aralıklarla donuyor ve sürekli tekrarlıyor. 2053 iki cihazda denedim aynı sorun var, IKS düzgün çalışıyor.
Evet cuma gününden beri sıkıntı var geçen hafta sonu hep kapalıydı bu aralar çok sıkıntılı var ilgilenen de yok salmışlar. Serveri de daha yeni yenilemiştim dolandırılmış gibi hissediyorum kendimi

10 May 2013
185
17
18
Valla phoneix server Vanilla server beş para etmez destek desen sıfır forever baksanıza her uyduyu açıyor

sat06

Member
Üye
4 Tem 2020
43
58
18
Parayı ver uzatalım sonrası yok bir şeyin arkasında durmayacaksan para ver demeyeceksin kaldır kardeşim o zaman siteden phoneix uzatma sayfasını😡

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
Parayı ver uzatalım sonrası yok bir şeyin arkasında durmayacaksan para ver demeyeceksin kaldır kardeşim o zaman siteden phoneix uzatma sayfasını😡

zaten uzun süredir satışı yok .

123.png

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
firmaların ücretsiz serverleri genelde böyle oluyor bir gün var bir bakmışsın yarın yok ücretli cccam sunucusu satın almanız daha mantıklı olur .

mali_37

0
Üye
3 Ocak 2013
28
14
3
Dün Firma yetkilileri ile yaptığım yazışma sonrası şu an için çalışmalar yurt dışında yapılıyor.kısa sürede yeniden sağlıklı hale gelir denildi.Şu açık bir gerçek ki Next 2000 de gördüğümüz desteği 2053 te göremedik. her bir gelişkin ürün belli sorunlarla piyasaya giriyor.Next ismine inandık lakin beklediğimizi alamıyoruz.Pazarı ele geçirene kadar hizmet politikası yanlış malesef....

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Dün Firma yetkilileri ile yaptığım yazışma sonrası şu an için çalışmalar yurt dışında yapılıyor.kısa sürede yeniden sağlıklı hale gelir denildi.Şu açık bir gerçek ki Next 2000 de gördüğümüz desteği 2053 te göremedik. her bir gelişkin ürün belli sorunlarla piyasaya giriyor.Next ismine inandık lakin beklediğimizi alamıyoruz.Pazarı ele geçirene kadar hizmet politikası yanlış malesef....
Ben de yazıştım bana da aynısı dediler

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
nshare'nin açamadığı kanal yokmuş keşke phoenix yerine nshare ekleseler bu cihaza .

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Başka forumda okudum,free servercilere,iptvcilere baskın yapıyorlarmış.O yüzden çoğu server ya kapalı,ya da sorunlu bu sıralar.

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
Başka forumda okudum,free servercilere,iptvcilere baskın yapıyorlarmış.O yüzden çoğu server ya kapalı,ya da sorunlu bu sıralar.
İp tv de şuan sıkıntı var ama cccam serverı , oscam ve ncam olarak kullanıyorum gayet stabil. Free serverda sorun yok.

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
İp tv de şuan sıkıntı var ama cccam serverı , oscam ve ncam olarak kullanıyorum gayet stabil. Free serverda sorun yok.