Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Renk bozukluğu

unsaLhsN

0
Üye
10 Ağu 2012
2
0
1
Merhaba arkadaşlar. 1 yıldır kullandığım cihazım da son 3 aydır renk bozukluğu oluşuyor HD yada SD kanal fark etmiyor sürekli olmuyor koyu renklerde daha çok gözüküyor gibi oluyor bu olay olunca ses de kesilmeler ve bozukluk meydana geliyor.

Cihazım da siyah menülü yazılım yüklü son güncel olan.

Siyah menülü yazılıma geçmeden önce de oluyordu bu olay.

charli

0
Üye
6 Eyl 2013
14
0
1
Merhaba arkadaşlar. 1 yıldır kullandığım cihazım da son 3 aydır renk bozukluğu oluşuyor HD yada SD kanal fark etmiyor sürekli olmuyor koyu renklerde daha çok gözüküyor gibi oluyor bu olay olunca ses de kesilmeler ve bozukluk meydana geliyor.

Cihazım da siyah menülü yazılım yüklü son güncel olan.

Siyah menülü yazılıma geçmeden önce de oluyordu bu olay.

Cihaz zaten renk üretniyor Beyfendi, rgb renk değerlerine girerseniz görürsünüz, yapacağınızda birşey uok, sonuçta cihazın RGB ana renk değerleri rezillik ötesindedir ve hd desteğide yoktur.

Yeni kaliteli bir cihaz almalısınız bu cihazla ancak hayatlarında i,lk defa panel alan İnsanlar görüntüden memnun olurlar, onlarda eşine dostuna gittiklerinde Teledünya hd recevier kalitesini ve renk değerlerini görünce ağızları açık baka kalırlar.

Bu cihazdan boş yere birşey beklemeyin, renk üretemez.

unsaLhsN

0
Üye
10 Ağu 2012
2
0
1
Dedikleriniz doğru olabilir lakin benim bahsettiğim sorun yanında gelen hdmı kablosundan kaynaklanıyormuş bunu buldum kabloyu değiştirdim 2 haftadır sıkıntı yok yinede cevabınız için teşekkürler.