Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

samsun tizen tv

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
yeni forumda herşey normal fakat şimdi pcd yada tlefonda herşey normal fakat tv googlede konulara bakiyorum kumandan tıklıyorum giriş yapmiyor girişi te ismimi parolamı yazıyorum giriş tamam ama konolara giriş yapamiyorum bilen varsa yardım etsin lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
selam arkadaşlar yönetici kardeşlerim niye kimse sorun çozmiyor diyorumki şimdi bu yeni forum tam fiasko eski forumda sıkıntı yoktu şimdi tv googleden giriyorum herşey normal ama konulara giriş yapamiyorum sorun bu

Nextacar

0
Üye
3 Şub 2017
48
48
18
istanbul
Hocam bu tarz sorunlarınız olduğu zaman baktınız kimse cevap vermiyor. Yetkili kişilere mesaj atın.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
ok hangi yöneticiler forum unmu yoksa samsungunmu forumun yöneticilerine yazdim boş birtek dost nikli bir arkadaş az bişey uğraştı oda bıraktı şimdi herşey normaliken neden bunu yapan usta sadece google chromeye uyarlı yaptı onu anlamadım yani şimdi tv google si ile giriyorum ama konular kısmına giremiyorum sıntım o işte

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
herkese selam neyi özelle yazam zaten buraya zarzor bir saata yazıyorum sorun belli eski sittede tv google sinde herşey yolunda gidiyordu kim ne yaptıysa bu yeni siteyi yaptiysa işlem bozuldu şimdi yine çalışıyor ama konulara tıklıyorum giriptete konuları okuyamiyorum sorun bu şimdi yapan adamda ses etmiyor yöneticilerde ses etmiyor şimdi yapan adama soruyorum benim kardeşim türkey forum maçh1 uydukurdu niçe siteler 1996 beri değişmiyor bizim niye değişti sanki diğişde ne oldu ayamıçıktık olan yine bize oluyor zaten doktorda gitti kafa m tam bozuk o adam bizlere çok katkısı vardı inşallah birini bulurlar

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Emin.özer bey son çareyi deniyorum Yazınızı ( Rapor bir nevi şikayet direkt admin-moderatör paneline düşer )sizde veya benim yazımı okuyan bir arkadaş yazımın hemen altında ( Rapor ) kısmına bassın.
( Rapor )

1551212066341.png

Moderatör arkadaşlarada ricam dijimemo gereğini yapasıya çözümlemesinler.

Son düzenleme: