Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

'Sayısal loto'da hile olma ihtimali''

muslum-baba

0
Üye
29 Ocak 2012
335
12
18
48
EDİRNE
ÇEKİLİŞİN YAYINI YOK!
Kazananları hâlâ görmüyoruz ama görmediğimiz daha önemli bir şey var; çekilişin kendisi!
CHP'li Atilla Kart, TBMM Başkanlığı'na sunduğu soru önergesinde, şans oyunlarında ikramiyenin kime çıktığına dair ilişkin kayıtların gerçek dışı olduğu ve hep belli bayilere büyük ikramiyenin çıktığı iddialarını ortaya attı. Ayrıca çekilişlerin TRT'den naklen yayınlanmadığını açıkladı. Habertürk gazetesi bir araştırma yapmış; İstanbul, Ankara ve Antalya'daki 4 ilçeye 3 yılda 26 kez büyük ikramiyenin vurduğunu ortaya çıkarmış.
Tabii ki bunlar sadece birer iddia. Bırakın aynı ilçeyi, aynı insana bazen iki-üç kere büyük ikramiye çıkabiliyor ve ortada da somut bir delil olmadığı için de vatandaşın kafası karıştığıyla kalıyor.
Lakin TRT'nin 10 küsur kanalı varken, talih oyunları çekilişlerini naklen yayınlamaması garip. Eskiden Sayısal Loto çekilişinin canlı ve özel yayını olurdu? Bir sanatçı konser verir, insanlar hem onu izler, hem de merakla çekilişi beklerdi.

Kod:
http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/sb-mevlut_tezel/2012/06/04/sayisal-lotoda-hile-olma-ihtimali

muslum-baba

0
Üye
29 Ocak 2012
335
12
18
48
EDİRNE
iyide hep istanbulmu? başka memleket kalmadımı türkiyede niye hep istanbula çıkıyor bana sorursanız bu işin içinde mafya var. ben yıllardan beri oynuyorum 3 tutturuyordum şimdi ise bırak üçü bir bile yok..

[video=youtube;fVJPZkcOxn8]https://www.youtube.com/watch?v=fVJPZkcOxn8[/video]

0:13 saniye dikkat edin

fruehling

0
Üye
1 Mar 2015
125
1
18
müslüm baba bu videoyu unutmuştuk teşekkür ederiz. Kadın ne de soğukkanlıymış yav ben olsam kahkahadan yayını kitlerdim :) Boşverin sayısal loto falan. İdda oynayın yada onun yerine hergün o verilen paraları kenara koyun inanın birikim oluyor :)

muslum-baba

0
Üye
29 Ocak 2012
335
12
18
48
EDİRNE
müslüm baba bu videoyu unutmuştuk teşekkür ederiz. Kadın ne de soğukkanlıymış yav ben olsam kahkahadan yayını kitlerdim :) Boşverin sayısal loto falan. İdda oynayın yada onun yerine hergün o verilen paraları kenara koyun inanın birikim oluyor :)

aynen manita hiç sırıtmıyor...:1tip2:
10tl,lik ayısal loto oynadım bakalım cıkaçakmı