Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

siteye girme sorunu

erdi07

0
Üye
27 Tem 2017
77
0
6
siteye girme sorunu devam ediyor . gündüz giremedim hata problem data base falan filan diyor.

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Next forum.a üye arkadaşlar 2 gündür forum kapalalı teknik nedenlerden dolayı uyduyla alakalı forumlara bakdım fasa fiso bu forumun kıymetini bilelim hani sor soruyu al doğruyu misali ne istesek tak cevap cok sağolsun Hocalarımız....saygılar

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Banagore bilgi bakimindan en guzel site bu site olabilir teknik hatalar sayin yoneticilrimize cok tesekur ederim kendi adima iyiki varsiniz

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,736
93
France
Anlasilmistir bea, facebookda next foruma girebiliyormuyuz? Oradan takip edip site ile ilgili gelismeleri ogrenebilirmiyiz?
Calismalarinizda kolayliklar dilerim.

Son düzenleme:

caner54

0
Üye
25 Tem 2017
57
1
8
sonunda girebildik siteye kaç gündür kapalıydı hayıdır... Sıkıntı nedir...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Yeni bir sunucuya taşınma işlemi başlatıldı arkadaşlar. Hazırlıklar devam ediyor, tamamlanınca dataların aktarılması, DNS yönlendirmeleri nedeniyle bir süreliğine(1-2 Gün) daha erişim sağlanamayacak, site aktif olduğunda bir daha uzun süreli erişim sorunumuz olmayacak inşallah.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın Karbon a verdiği bilgiden dolayı teşekkür ederim. Site uzun bir zamandan beri sıkıntılı idi fakat biz üyelerin bu durumu daha önce bir site yöneticisinin çıkıp bu durumu izah etmesini beklerdik. Siteyi açıyoruz 1-2 gün kapalı bizde sayın üye arkadaşlarımız ne oldu acaba diye tereddüte düşmekteydik. O nedenle daha önce sitede yetkili bir arkadaşımız bu olayı izah edebilir arkadaşların tereddütlerini giderebilirdi. Ne ise Karbon arkadaşımız durumu izah ederek içimizi ferahlattı. Şu ortamda tereddütlerimiz kalkmiş oldu rahatladık .Next Forum iyiki var,iyiki varsınız sayın yöneticiler.iyiki varız sayın site arkadaşlarım. Tüm site çalışanlarına işlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Şükürler olsun, sonunda girebildim foruma. Gerçekten özledim forumu. Hiçbir forum buranın yerini tutamaz.