Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Sungate TITAN IPTV Tanıtım

nexx45

0
Üye
4 Ara 2016
3
0
1
selamın aleyküm bu yazılarım size özelden inşallah gelmiştir,
eyer bu cihaz 4k canlı yayın sat olarak ayrıca 4k iptv yayın olarak yapılmış bir uydu cihazı olsaydı keşki diyorum,
cihaz daha piyasaya çıkmadan bunu ben arkadaşlara yazdım ve ulaştırın bu yazımı dedim,
şuan piyasada olan 2 normal 4k uydu cihazına tonlarca para verilmektedir icon ve medyastar gibi vatandaş düşünmeden 1500 tl yi vermektedir,
benim düşüncemdi bu cihazlara karşılık bir normal 4k uydu cıhazının cıkmasıdı fakat malesef buyazılar dikkate alınmadı ve cihaz fhd olarak çıkartıldı,
satış olarak 4k bir uydu cihazı olması sizin satışınızın 5 yıl sonrasını düşüne bilirdiniz malesef bu dahil önemli olarak dikkate alınmamıştır,
inşallah ayrı bir 4k canlı yayın sat ve 4k iptv olarak bir makina kısa sürede çıkartırsınız,
çoğu kişi 4k makıneye ne gerek var diyebilir fakat 4k iptvyi izliyorsunuz farkındamısınız teknoloji gelişti şuan 4k cihaz kullanma zamanı buda bir gerçektir,
yurtdışı size 1 tır dolusu cihaz alabilirsiniz getirte bilirsiniz bu 1 yıl önce bir arkadaşımın bana yazdığı yazıdır 4k uydu cihazları var,
bir olay daha yazacam stalker malesef stalkeri kullanmıyorum bukette 20 adet iptv yükleme imkanım var stalker mac adres üzerinde kurulu bir iptv sistemidir,
bu yazımın bir benzerini memoliyi tanıyan arkadaşlara ulaştırın dedim daha cihaz çıkmadan görüyorum ki malesef ulaştırılmamış,
dünya 4k yayın kanalı uydularda var bunun dahil farkında değilsiniz,5 yıl önce 4k ya ne gerek var diyenler şuan 4k cihazlarından para kazanıyor farkındamısınız,mesela örnek size uydulardaki 4k yayınları gidip iptv üzerinde izliyorsunuz doğrumudur doğrudur yüzde 90 nınız bu cihazı maç kanalları izlemek için alacak buda bir gerçektir, türkiyede olmayan cihazlara 1500 tl veriyorsunuz buda bir gerçektir,
alan arkadaslar iyi günlerde kullansınlar bu yazdığım dikkat ederseniz çok değişik ve gelişmiş bir 4k uydu cihazının gelmesini istediğimiz için yazılmıştır geliştirme ve ben sizden bir 4k uydu cihazı bekliyorum saygılarım

Son düzenleme:

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
Herkese selamlar hiçbir cihazda olmayan bir özelliktir tek tuş ile oscam versyonu tüm ayarları ile birlikte tek tıklama ile yükseltebiliyorsunuz
tamamen kullanıcı dostudur resimli olarak veriyorum iyi kullanımlar

Anlatim icin tesekurler by memoli1478

Orijinal boyotunu görüntülemek için buraya tıklayın 910x512px.

Orijinal boyotunu görüntülemek için buraya tıklayın 910x548px.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
Bu loaderi cihaz çöktüğü vakitlerde kullanabilirsiniz
eğlence isterseniz dönüşümlerde kullanabilirsiniz
1595489045154.png

Ekli dosyalar

• Sungate vipbox gold xl loader.rar
    296 KB · Görüntüleme: 14

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
ccam serverinizi cihaza uyumlu dönüştürür usb ile atmanıza olanak sağlar
h.olsun iyi kullanımlar
1595489185253.png

Ekli dosyalar

• ocx ler (1).rar
    386.5 KB · Görüntüleme: 1
  • vipbox gold xl ccam dönüştürücü.rar
    25.4 KB · Görüntüleme: 5

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
Newcam ve mgcam serverinizi bu programla dönüştürün pcye kaydedin
çıkan dosyayı usb ile atmanıza olanak sağlıyor h.olsun
1595489324966.png

Ekli dosyalar

• ocx ler (2).rar
    386.5 KB · Görüntüleme: 1
  • VÄ°PBOX GOLD XL newcam dönüştür.rar
    27.9 KB · Görüntüleme: 1

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
Sungate TITAN 24 07 2020 yazılımı
v2.00.7
add bis powervu autrol sistem
add 4K iptosat system
kısayol atama tuşları düzeltildi
satip sistem sabitlendi
hotbird sky italy cinema eklendi

Sky Cinema Due HD
Sky Cinema Romance
Sky Cinema Family
Sky Atlantic +1 HD

24.07 2020 yazılımı : https://dosya.co/180rz09mtiog/sungat..._2020.rar.html

usb.bellekten yazılım yükleme talimatı

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
Herkese selamlar sizlere program şeklinde yapıp verecektim sonra daha önce bazı kişilerin eleştirisi yüzünden
adres yapıp ekledim program koyduğumda virüs dediler link yaptığımda ise yok efendim site ccamların loglarını tütarmış vs
sadece bunu bilsin herkes benim server ccam oscam vs ihtiyacım olmaz ben elimdekini dağıtan kişiyimdir
bu sistem Sungate cihazlar için özel yapıldı sungateye autrol sisteme gelen serverleri kendi cihazınızda oscama dönüştürerek
kullanmanız için yapıldı tabikide bu sistemden diğer muadil cihazların kullanıcılarıda faydalanacaktır kendi serverlerini saniyede oscama
uygun şekilde yapıp ekleyebilirler kimseyle bir sorunumuz kin vs yoktur öyle olsa kodlu sisteme gecer sadece sungate kullanıcılarına
sunardık herkese hayırlı olsun iyi kullanımlar dilerim.

Ayritilar anlatim icin by memoli1478 tesekurler

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
Suan piyasa da tüm kullanicilarini isteklerini karsilayacak bi cihaz ileriye dönük yazilim (memoli1478) ve teknik destek olarak sorun yasamayacagin bi cihaz istersen sungate titan al derim

hasari

0
Üye
14 Eyl 2017
56
28
18
Sungate Titan Full HD İp TV Uydu Alıcısı İnceleme

Cihazı merak edenler için inceleme videosu çektim yararlı olması dileğiyle.

hattab32

0
Üye
4 Ocak 2018
59
28
18
Reis kendim fiber iptv kullanıyorum..senin dedğin gibi arkadaşıma titan sungate alacam.ama o bana Xiaomi Mi Box S IPTV alayım mı diye sordu birkere daha sence hangisi.
Suan piyasa da tüm kullanicilarini isteklerini karsilayacak bi cihaz ileriye dönük yazilim (memoli1478) ve teknik destek olarak sorun yasamayacagin bi cihaz istersen sungate titan al derim

hasari

0
Üye
14 Eyl 2017
56
28
18
Sungate Titan İpTV İleri ve Gizli Özellikleri

Daha önce Sungate Titan İpTV cihazını kanalımızda incelemiştik bu videoda ise cihazla ilgili ileri ve gizli özelliklerinden bahsettim yararlı olması dileğiyle.