Neler yeni

Tatile Pegasus tarafından Hava Yolları 2012 İç Anadolu 1.’si Seçilen TurizmPark ile G

ferhattunc

New member
Üye
Katılım
7 Eki 2013
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#1
Merhaba arkadaşlar tatile gitmek istiyorsanız fakat nasıl ve nereye gideceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız sizlere tavsiyem TurizmPark'ı tercih edin. Üstelik sizlere uçak bileti hususunda da yardımcı oluyor. Türkiye’nin önemli uçak ve tur satış acentalarından olan TurizmPark, Pegasus tarafından Hava Yolları 2012 İç Anadolu 1.’si seçilirken, aynı listede Türkiye’de 1600 acenta arasında ilk 40’ta yer alıyor.

Türkiye’nin lider uçak ve tur satış acentalarından Turizm Park, Pegasus Hava Yollarının 2012 İç Anadolu bölge birincisi oldu. Aynı liste içerisinde 1600 acenta arasında 40. olan TurizmPark, tatilseverlerin dünyayı keşfetme yolculuğunu desteklemeye devam edecek. Eylül ayı ortasında plaketini Pegusas yetkililerinden alan TurizmPark AŞ. Genel Müdürü Ali Keskinkılıç bu başarıya sevindiklerini belirterek, şöyle devam etti: “Türkiye’de seyahat sektörünün önemi çok büyük. Sektördeki büyüme, bu alandaki hizmetin kalitesi ile doğru orantılı. Bu noktada müşteri ilişkilerine büyük önem veriyoruz. Misafirlerimizin hepsi bizim için çok değerli. Bu bilinçle hareket ediyoruz, ardından da başarı meyveleri kendiliğinden geliyor. Türkiye’nin en önemli şirketlerinden Pegasus tarafından seçildiğimiz bu konum ayrıca bizleri mutlu etti”. Dedi.

Turizm Park hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda verdiğim bilgiler sizi aydınlatacaktır.
Temelleri 1969 yılında Kayseri de atılan Turizm Park markası, 2003 yılında Turizm Bakanlığı’ndan aldığı işletme belgesi ile A grubu TURSAB ve uluslararası IATA üyesi seyahat acentası kimliği kazanmıştır.
Türkiye’nin önemli seyahat acentalarından biri olan TurizmPark, bilet satış operasyonu, filo ve araç kiralama hizmetleri, tur organizasyonları, otel anlaşmaları ile bir tatil için gereken her şeyi bir çatıda buluşturmaktadır.
TurizmPark, dünyanın ilham alınacak tüm köşelerini misafirlerine sunmak, hayatlarına neşe dolu deneyimler kazandırmak misyonu ile hareket etmektedir. Gezme görme kültürünün mutlu ve keyifli bir yaşamın anahtarı olduğuna inanan TurizmPark uzman ekibi ile tüm dünyanın kapılarını tatil severlere açmak için çalışmaktadır.
TurizmPark Turizm AŞ.’ye bağlı olan Turizm Park, ayrıca ekoloji ve doğa turizmi için Kayseri Kapuzbaşı Şelaleleri mevkiinde 40 kişi kapasiteli konaklama tesisine sahiptir.