Neler yeni

Telefon Hızlandırıcı ve Çöp Dosyası Ön Bellek Temizleyici

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,530
Beğeniler
101
#1

Clean Boost+ Cleaner & Booster Apk indir
Sistem temizleme ve optimizasyon yazılımı arasında adından sıkça söz ettiren Clean Booster programı Android işletim sistemleri için özel geliştirilmiş bir uygulamadır. Söz konusu uygulamayla zamanla yavaşlayan mobil cihazların yeniden ilk günkü gibi hızına kavuşması ve böylelikle de optimize olması sağlanmaktadır.


Kullanım esnekliği sayesinde tek tuşla telefon formatı
Kullanım esnekliğine dayanan uygulama, tabletlerde, akıllı cep telefonlarında gerek telefonun hızını artırıcı ram booster özelliğiyle hızını artırabimekte gerekse clean booster komutuyla da anında etkili ve hızlı sistem optimizasyonunu gerçekleştirmektedir. Bütün bu özellikleriyle clean boost+ cleaner & booster apk indir yazılımı tek bir tuşla bu özelliklerinin her birini gerçekleştirebilme imkanına sahiptir.


Çoklu dil desteği ve sade ara yüz
İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca gibi çoklu dil desteğini barındıran yazılım ayrıca sade, kolaylıkla anlaşılabilen bir yazılım olması bakımından da sistem optimizasyonunda sıklıkla kullanılmaktadır. Ram hızlandırma işleminin yanında sinsi olabilecek tehlikeli program ve yazılımları da tespit edebilme özelliği yine Android programında bulunan ekstra özelliklerden birkaçı olarak dikkat çeken yeniliklerinden diğeridir.

[h=1][FONT=&quot]DOSYALAR[/FONT][/h]
[1,23 Mb]
Clean-Boost.apk