Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tivibu uydu yayın kalitesi

ysf21

0
Üye
4 Ara 2017
1
0
1
Merhaba arkadaşlar Tivibu uydu kampanyasindan süper paket üyeliği 1 TL aylık olarak aldım

Evde iki adet aynı televizyon var kurulumlar yapıldı

Bir TV de D-Smart HD

Diğer TV de Tivibu HD

İkisi arasında ciddi bir kalite farkı var dsmartta görüntüler daha canlı ve daha kaliteli bunun nedeni nedir ?

Bilen arkadaşlar açıklık getirebilir mi ?

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Tivibu uydu yayın kalitesi çok berbat sorun sende deyil bende modül kulanıyorum sinetivi kanalları berbat hem görüntü hem içerik olarak

3 Nis 2015
15
0
1
Malesef müşteri hizmetlerini defalarca bu konu için aradım çözüm bulamadilar. Hem hd yayin gorutuleri sd gibi hatta sd den de kötü hem sinetv kanalları hep eski filmleri oynatiyor sürekli yani bedava olsa dahi izlenmez

star-1

0
Üye
18 Eki 2012
11
0
1
Datça
Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom cep Telefonu üzerinden Tivibu uydu kampanyasından süper paket üyeliği 12 TL aylık olarak aldım. Benim kendi antenlerim kurulu olduğu için sadece getirdikleri Receiveri bağladım, resim mükemmel. Fakat çok ince ayar istiyor. Resim Digitürkten çok daha güzel. dSmart hakkında birşey diyemem, kullanmıyorum.

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom cep Telefonu üzerinden Tivibu uydu kampanyasından süper paket üyeliği 12 TL aylık olarak aldım. Benim kendi antenlerim kurulu olduğu için sadece getirdikleri Receiveri bağladım, resim mükemmel. Fakat çok ince ayar istiyor. Resim Digitürkten çok daha güzel. dSmart hakkında birşey diyemem, kullanmıyorum.
Hayırlı olsun