Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

TRT kanalları göstermiyor

jacki

0
Üye
6 Nis 2015
2
0
1
next Tango uydu alıcım var.
Butun kanallar gayet güzel ve net bir biçimde çalışıyor HD kanalların hiç birisinde problem yok.
Ancak TRT kanalları grubunun tamamında büyük problemlerım var hiç biri göstermiyor. TRT 1 hd ve trt spor hd gibi butun trt kanallarını ızleyemıyorum.
Yazılımı guncelledım, guncel emu keyı guncelledım ancak değişen bir şey olmadı.
Sorun uydudadır dıye duşundum ancak oyle olsa diğer kanallarıızleyemezdım. sonuç olarak trt kanallarını ızleyemıyorum aynı sorunu yaşayan veya sorunu çözebilen var mı acaba ?

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
next tango uydu alıcım var.
Butun kanallar gayet güzel ve net bir biçimde çalışıyor hd kanalların hiç birisinde problem yok.
Ancak trt kanalları grubunun tamamında büyük problemlerım var hiç biri göstermiyor. Trt 1 hd ve trt spor hd gibi butun trt kanallarını ızleyemıyorum.
Yazılımı guncelledım, guncel emu keyı guncelledım ancak değişen bir şey olmadı.
Sorun uydudadır dıye duşundum ancak oyle olsa diğer kanallarıızleyemezdım. Sonuç olarak trt kanallarını ızleyemıyorum aynı sorunu yaşayan veya sorunu çözebilen var mı acaba ?

tkgs devre disi birakin 12380 v sr:27500 fec:3/4 ve 11747 h sr:27500 fec:5/6 otomatik arama yapin

jacki

0
Üye
6 Nis 2015
2
0
1
hd kanallar yine gelmedi ancak normal trt kanallarını açabıldım nıhayet hd ızleyemıyorum trt lerı ancak hıç izlememekten ıyıdır sanırım.

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
hd kanallar yine gelmedi ancak normal trt kanallarını açabıldım nıhayet hd ızleyemıyorum trt lerı ancak hıç izlememekten ıyıdır sanırım.

hd yayınlarıda ızlemenız gerek ,tkgs devre dısı bırakıp butun kanalları silin ve lnb ayarını universal yapın ve tekrar otomatık tarama frekansıyla taratın