Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Turkiye Kanallari

emirdag3869

0
Üye
22 Eyl 2017
7
2
3
Selamlar..

Ben yurtdisinda yasiyorum.. sorum suydu..
acaba turkiye deki kanalari avrupa da izleme imkani var mi ? Uydu uzerinden.. mesela kanal d - star tv...

Not : iptv zaten var.. ama uzun sure bakinca takilmalar basliyor.. o yuzden sormustum..

Tesekkurler..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selamlar..

acaba turkiye deki kanalari avrupa da izleme imkani var mi ? Uydu uzerinden.. mesela kanal d - star tv...

Not : iptv zaten var.. ama uzun sure bakinca takilmalar basliyor.. o yuzden sormustum..

Tesekkurler..

Maalesef kardeşim uydu iz düşümleri belli noktalara yönlendirildiğinden dolayı AVRUPA kıtası için bazı TP lerin buraya ulaşımları ENGELLENMEKTEDİR.!
Özelliklede bizim ULUSAL kanallar olarak adlandırdıklarımız ATV+KANALD+STAR+SHOW+FOX vs bunlara dahildir...

Kenanovic

0
Üye
3 Eyl 2017
6
1
3
Selamlar..

Tesekkurler..

Izleyebilirsin evet uydu çanak anten varsa TURKSAT 4A uzerinden, fakat o zaman EURO D, EURO STAR, ATV AVRUPA, onlar gibi kanal izleyeceksin.

Bende yurt dışındayım senin gibi aynı durumdaydım, IP'e geçtim, çok şükür gayet sorunsuz izliyorum.