Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

USB belleğe kanal yedekleme nasıl yapılır

kılavuzlu

0
Üye
30 Ağu 2015
26
6
3
Kahramanmaraş
Çok değerli arkadaşlar herkese iyi günler dilerim selamlar saygılar sunuyorum next64 mini uydulu uydusuz recewer aldım alalida 10 gün falan oldu ben bu uydu da USB ye bir türlü kanal yedeği alamadım acaba yokmu yoksa ben becer edemedim. Açıklama yaparsanız çok mutlu olurum birde aldigimin ikinci günü bir arıza verdi bir türlü çözemedim bende fabrika ayarlarına döndürdüm acaba IPTV olsun diğer ayarlar olsun acaba yükleme yapamadım mı mesela hortbird deki spor ve belgesel kanalları tam olarak çözemiyorum bana açıklayıcı bir bilgi verirseniz memnun olurum herkese selamlar saygılar sunuyorum vesselam

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
usb yedek almak için ;
Cihaza usb takınız menü güncellemeler usb ile güncellemeye gelin (İlk seçenek internetten güncelleme yazar), şimdi altta usb yedekle yazması gerekli mavi tuşa basın o ana kadar yaptıgınız tüm ayarlar girilen serverlar kanal düzenin usb yedeklenir gerektiğinde yine aynı bölüme gelip usb den yedeginizi gerisin geri cihaza yükleyebilirsiniz.
usb çıkartın wifi takın menü güncellemelere geliniz internetten güncellemeden güncelleme yolu key1 ve key 2 güncelleyin. daha sonra şifreli yayın ayarlarına gelin cihaz serverınızın aktif olup olmadıgına bakın (Server süresi xx.xxx.202x yazar. server bilgileri bölümündende cihaza cccam yükleme yapabilirsin. açıklayıcı bilgileri next64 cihaz bölümünden okuyunuz.

kılavuzlu

0
Üye
30 Ağu 2015
26
6
3
Kahramanmaraş
Çok teşekkürler dostum ellerine sağlık yedekleme yapıldı sağolasın ancak hani o şifreli yerler sarı veya yeşil oluyor deniyor ya benim cihazda öyle renkler yok hepsi aynı renk bu cihaz da bir arıza var ama neyse çok sağolasın dostum Allah a emanet ol vesselam