Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Uydu alıcısı tavsiyesi

14 Kas 2015
4
0
1
Merhaba arkadaşlar hd bir uydu alıcısı almayı düşünüyorum ama özellikleri hakkında bir fikrim yok. Özellikler hakkında bilgilendirip bir tavsiyede bulursanız sevinirim.

Televizyon 32" Smart tv
Maksimum bütçe 160 tl

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhaba arkadaşlar hd bir uydu alıcısı almayı düşünüyorum ama özellikleri hakkında bir fikrim yok. Özellikler hakkında bilgilendirip bir tavsiyede bulursanız sevinirim.

Televizyon 32" Smart tv
Maksimum bütçe 160 tl

tek soru tek cevap
ıptv seyretmek istermisin ?
Evetse : Amigo -Tango
Hayırsa: Next Minix HD (Mavi & Pembe&blue port girişli olsun)

Çünkü smart özelliği tv var sana uydu lazım gerekirse ek olarakda ücretli ücretsiz server girer 2 - 3 - uydulardaki bazı şifreli kanallara bakarsın.Bence

14 Kas 2015
4
0
1
tek soru tek cevap
ıptv seyretmek istermisin ?
Evetse : Amigo -Tango
Hayırsa: Next Minix HD (Mavi & Pembe&blue port girişli olsun)

Çünkü smart özelliği tv var sana uydu lazım gerekirse ek olarakda ücretli ücretsiz server girer 2 - 3 - uydulardaki bazı şifreli kanallara bakarsın.Bence

ip tv hakkında çok bi bilgim yok paralı mı ücretsiz mi nedir nasıl yapılır ama almışken ip tv li alalım :D peki amigo-tango arasında hangisini önerirsiniz farkı nedir?

Son düzenleme:
14 Kas 2015
4
0
1
Teşekkür ederim. Ben satılan yerlerdeki özelliklerine bakıyorum ikisininde özellikleri aynı gözüküyor bir tek amigoda oyun oynanıyormuş sanırım 50 tl daha pahalı tangodan. Benim bulamadığım özellikleri de A.Kadir ustamızla Cafi ustamızdan bekliyorum :)

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Alacaksan ileriye yonelik al bence yarin bigun iptv oayina merak sararsin sonra cihaz alma derdine dusersin daha onceden 18500 hdpulusum vardi sirf iptv seyir edilmiyor diye iptv den uzak durdum sonra farkli bi cihaz alinca iptv merakim basladi bu sezon hic bir lig ve avrupa maclarini kacirmadim simdi diyomki iyiki yeni cihazi almisim demek istedigim ince ele sık doku ki ileride tekrar cihaz alma derdine dusme

gakgo23

0
Üye
20 Eki 2016
6
0
1
Arkadaşlar yeni uydu alıcısı almayı düşünüyorum.sizlerin tecrübelerinden faydalanarak,ip tv özelliği olan ,ip tv izlerken donmayan ,wifi ye direk bağlanan,kanal geçişleri hızlı olan,usb den filmleri sorunsuz oynatan,vb .özellikleri olan uydu alıcısı tavsiyelerinizi bekliyorum.kısacası 1 vaya 2 yıl idare edecek ..şimdiden teşekkürler.

gakgo23

0
Üye
20 Eki 2016
6
0
1
Teşekkür ederim.bir de bunun 2017 modelleri var Wifi aparatı olanı hangisini tavsiye edersiniz.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Teşekkürler.Next machina 3d veya Next machina 2000 hangisini tavsiye edersiniz.

Her iki cihazda kulvarlarında tartışmasız lider konumdadır MACHİNA 3D genelde UYDU cihazı ağırlıklı ama internet uygulamalarıda olan bir cihazdır.! 2000 mini hd ise İNTERNET uygulamalarında çok daha ileri fakat uydu alıcısı performansıda çok iyi bir cihazdır.! Tüm bu yazdıklarım işlemcilerin desteklediği durumlardır işte bunda olan neden bunda yok diyemeyeceğimiz şeylerdir.Takdir edersinizki zaman ilerledikçe yepyeni teknolojiler yeni cihazlarla karşımıza çıkmaktadır.Dediğim gibi siz önce neye göre cihaz lazım ona göre karar verin sonra bunda olan neden bunda yok demeyin...

gakgo23

0
Üye
20 Eki 2016
6
0
1
Teşekkür ederim.ip tv özelliği olan ,ip tv izlerken donmayan ,wifi ye direk bağlanan,kanal geçişleri hızlı olan,usb den filmleri sorunsuz oynatan,vb . Next 2000 daha mantıklı geldi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Teşekkür ederim.ip tv özelliği olan ,ip tv izlerken donmayan ,wifi ye direk bağlanan,kanal geçişleri hızlı olan,usb den filmleri sorunsuz oynatan,vb . Next 2000 daha mantıklı geldi.

Alıntısını yapmış olduğum KIRMIZI olan yazıda maalesef daha çookkk beklersiniz sevgili kardeşim.! Gerçekler daima acıdır ama vazgeçilmezlerimizdirde aynı zamanda,şu anda dünyanın en iyi cihazınıda alıp getirseniz Türkiye'de IP-TV için bu İNTERNET hızlarında sorun yaşamanız içten bile değildir.! Benden yazması artık ona göre seçiminizi yaparsınız kardeşim.

gakgo23

0
Üye
20 Eki 2016
6
0
1

Alıntısını yapmış olduğum KIRMIZI olan yazıda maalesef daha çookkk beklersiniz sevgili kardeşim.! Gerçekler daima acıdır ama vazgeçilmezlerimizdirde aynı zamanda,şu anda dünyanın en iyi cihazınıda alıp getirseniz Türkiye'de IP-TV için bu İNTERNET hızlarında sorun yaşamanız içten bile değildir.! Benden yazması artık ona göre seçiminizi yaparsınız kardeşim.

Teşekkürler.

erdi07

0
Üye
27 Tem 2017
77
0
6
Ben şahsen 2000 hd mini kullanmaktayım çok mennunum .tavsiye ederim .kablolu olarak internete baglanırsan paroblem yaşamazsın ama wifi aparatı ile arada kopmalar oluyor ve modemle aynı odada olmama ragmen zayıf çekiyor malum cihaz wifi adaptörlerinden yalnızca 4 veya 5 tane filan destekliyo. genelde dsetekledigi wifilerde güzel çeken bir wifi degil ama ilerde yazılımla daha başka wifi adaptörleride eklenir sanırım next böyle bir sorunu bence görmezlikten gelmez.

cevo35

0
Üye
14 Eki 2017
94
33
18
izmir
haydar ustam bende machına 3d cıft tuner var.arkadasımada next cıhaz almak istıyorum.3d nın fıatları cok geldı.free serverı olan,ınternetten keylerı guncelleyen,tanberg ve powervu olan menusu de 3d ye uyan bır cıhaz tavsıye edermısın.fıatı 200-300 arası.tesekkur ederım sımdıden