Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

uydu alıcısında donma kesildi

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar next hd mini machina cıhaz da bagzı kanallarda donma vardı kanal7 fox gibi birkac kanallada var son test yazılımdan sonra donma problemi kalktı cıhazı donan arkadaşlar sizdede sorun düzeldimi özellikle kanal 7 de bakıyorum hic donma yok bilginize yazılımda sistem düzenlemesi ibaresi vardı gercektende sistemi düzenemişler sanırım ne dersiniz

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
merhaba arkadaşlar soru yazdım cevap yazan yok oysa 1 ay önce cok arkadaş donma sorunu konusu acmıştı kimse cevap yazmamış her halde herkeste sorun düzelmiş sanırım bu da güzel bir şey sorun olmasın buraya yazmayalım saygılarımla

kridvan

New member
Üye
31 Eki 2018
4
0
1
arkadaşlar next hd mini machina cıhaz da bagzı kanallarda donma vardı kanal7 fox gibi birkac kanallada var son test yazılımdan sonra donma problemi kalktı cıhazı donan arkadaşlar sizdede sorun düzeldimi özellikle kanal 7 de bakıyorum hic donma yok bilginize yazılımda sistem düzenlemesi ibaresi vardı gercektende sistemi düzenemişler sanırım ne dersiniz

Merhabalar siz hangi yazılımdasınız acaba, ben 27/11/20 tarihli 1892 versiyondayım ve hala donma var bende. Bildiğiniz en stabil hangi versiyon ise ona döneceğim bilginiz varsa lütfen paylaşın..