Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

UYDU SİNYALİ YOK

kılavuzlu

0
Üye
30 Ağu 2015
26
6
3
Kahramanmaraş
Çok değerli arkadaşlar herkese selamlar sunar hayırlı işler dilerim. Benim Next 64 mini hd uydum var ve şöyle bir sorun oluşuyor bir kaç zamandan beri. Bazen kendiliğnden uydu sinyali yok diyor kapanıp açılıyor. Böyle bir kaç kez oluyor fişi çekip takıyorum bir şeyler yapıyorum uydu kablosunu söküp takıyorum falan çözüm bulamadım. Bazen USB Flash belleği görmüyor ya usb çıkarıp takacağım yada fişi çekip takınca görüyor. M3U IPTV de de bazen donmalar oluyor yayın için değil ha kanal araken donuyor hareket etmiyor yani kumanda hiç işlem görmüyor kapatıp açıyorum bazen biraz bekleyince de düzeliyor. Bana bilgi verirseniz çok memnun kalacağım şimdiden herkese çok teşekkür eder saygılar sunar selamlarımı sunarım. Vesselam.

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
Sistemsel sorun olabilir, uydu kablosunda kısa devre olabilir, veya adaptör tam enerji veremiyor olabilir olasılıklar çok

tommikks

0
Üye
30 Eyl 2016
2
0
1
o sorun çok saçma ama benide uzun süre deli etmişti usb portuna taktığın wifi'in portunu değiştirip diğerine takınca problem ortadan kalktı!!!!
şimdide wifi arada görmüyor ama olsun arada çıkarıp tekrar takıyorum portuna bu şekilde kullanıyorum

ahmetfuruncu53

New member
Üye
28 Mar 2021
13
15
3
yetkili
slowkaradenizfm.com
Çok değerli arkadaşlar herkese selamlar sunar hayırlı işler dilerim. Benim Next 64 mini hd uydum var ve şöyle bir sorun oluşuyor bir kaç zamandan beri. Bazen kendiliğnden uydu sinyali yok diyor kapanıp açılıyor. Böyle bir kaç kez oluyor fişi çekip takıyorum bir şeyler yapıyorum uydu kablosunu söküp takıyorum falan çözüm bulamadım. Bazen USB Flash belleği görmüyor ya usb çıkarıp takacağım yada fişi çekip takınca görüyor. M3U IPTV de de bazen donmalar oluyor yayın için değil ha kanal araken donuyor hareket etmiyor yani kumanda hiç işlem görmüyor kapatıp açıyorum bazen biraz bekleyince de düzeliyor. Bana bilgi verirseniz çok memnun kalacağım şimdiden herkese çok teşekkür eder saygılar sunar selamlarımı sunarım. Vesselam.
arkadaşım cihaza hangi yazılım sürümu var bu çok önemli. yazılım surumu eski yazılım surumu ise bunları yapabilir cihazın en son surumunu bi araştır