Neler yeni

Vida'ya yer yok mu?

kaptan-8

Moderator
Moderator
Katılım
10 Ocak 2018
Mesajlar
2,830
Beğeniler
4,820
Konum
Adana
#1
[h=1]Şenol Güneş'in sisteminde Vida'ya yer yok mu?[/h] [h=3]Pepe’nin ilk yarıda oynadığı uzun toplar yüzünden sıkıntı yaşayan ve “tiki-taka” oyununun kaybeden Beşiktaş’ta Şenol Güneş şimdi de Vida sıkıntısı yaşıyor…[/h]
17 Ocak 2018 00:22


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, şampiyonluk yarışı için ouncularına ikinci yarıda oynanacak maçlarda 51 puandan en az 42 veya 43’ünü almak zorunda olduklarını anlattı. 72 puana ulaşırlarsa şampiyon olacaklarına inanan tecrübeli teknik adam “en fazla 2 kez yenilip 3 kez berabere kalma” haklarının olduğunu oyuncularıyla paylaştı.
Güneş ikinci yarıda Trabzon, Başakşehir ve G.Saray deplasmanlarının en az birinden 1 puan çıkarmak zorunda olduklarını anlattı. İkinci yarının ilk maçı olan Antalya, Bursa ve Osmanlı deplasmanlarının da canlarını yakabileceğinin altını çizdi. Bu üç deplasmandan da en az birinden galibiyetle dönmelerinin zorunluluk olduğunu anlattı.


Güneş'in vida sıkıntısı
Öte yandan Pepe’nin ilk yarıda oynadığı uzun toplar yüzünden sıkıntı yaşayan ve “tiki-taka” oyununun kaybeden Beşiktaş’ta Şenol Güneş şimdi de Vida sıkıntısı yaşıyor… takımını üçüncü bölgede oynatmak isteyen Güneş’in sistemine aykırı olarak Vida, sürekli olarak rakibini geriye çekilerek karşılamaya çalışıyor. Bu da tüm defansın hem ofsayt dengesini bozuyor. Hem de önde oynama mesafesini azaltıyor.
Orkan Çınar, kiraya mı verilecek?
Orkan Çınar’a teklif yağıyor... Şenol Güneş ise Gökhan Töre’nin göstereceği performansı bekliyor. 2-3 gün içinde topla çalışmalara başlayıp, idman maçlarında forma giymesi beklenen Töre’nin göstereceği performans Orkan’ın da kaderini belirleyecek. Fizik olarak Güneş’in beklediğinden çok daha iyi çıkan Töre, eğer idman maçlarında beklentileri karşılarsa Orkan kiraya verilecek.


Kaynak: Fotospor