Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

X Panel Bağlantı Hatası

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
Selam ustalar lütfen yardım 08.12.2017 tarihli yazılımdan sonra X Panel bağlantı hatası almaya başladım ücretli aldığım 1 yıllık serverim var fakat x panelden bağlanamıyorum ancak usb flaş bellekten atınca izleye biliyorum fakat o zamanda kanallar her zaman güncel olmuyor. teşekkürler lütfen yardım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Selam ustalar lütfen yardım 08.12.2017 tarihli yazılımdan sonra X Panel bağlantı hatası almaya başladım ücretli aldığım 1 yıllık serverim var fakat x panelden bağlanamıyorum ancak usb flaş bellekten atınca izleye biliyorum fakat o zamanda kanallar her zaman güncel olmuyor. teşekkürler lütfen yardım

sana verilen satırdaki url ile indirdiğin m3u dosyandaki url aynımı değilse dosyadaki urlyi gir cihaza olmazsa ip adresini bul onu gir sorun çözülür ip adresini bulamazsan bana özelden porta kadar olan kısmı yolla ip adresini bulayım (http://url:) kısmı

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
sana verilen satırdaki url ile indirdiğin m3u dosyandaki url aynımı değilse dosyadaki urlyi gir cihaza olmazsa ip adresini bul onu gir sorun çözülür ip adresini bulamazsan bana özelden porta kadar olan kısmı yolla ip adresini bulayım (http://url:) kısmı

A.Kadir bey e çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu sorunu çözdük sorun yazılımda değil serveri satan firmadan kaynaklıymış serveri satan firma port değerinde değişiklik yapmışlar

ibrsblt

New member
Üye
13 Eki 2018
3
3
3
Kolay gelsin next 2000 HD internet machine cihazimda aldığım günden beri xpanele giriş yapamıyorum sürekli bağlantı hatası alıyorum teknik destek verebilecek var mı ? En son yazılımı internet üzerinden kendisi aldı ama sorun yine cozulmedi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

idris

New member
Üye
16 Şub 2019
1
0
1
xpanel e bilgileri giriyorum xpanel bağlantı hatası verıyor farklı servırlardan kullanıcı bılgısı alıp denedim hepsınde aynı hata nasıl çozerim