Neler yeni

XBOX Mini HD 05.09.2016 Yazılımı (V1.58)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

temmuz

New member
Üye
Katılım
6 Eyl 2016
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#2
Eskiden IPTV vardı ve iyi idi. Ama uzun bir süredir (sonraki firmware yazılımlarda) kaldırılmış durumda. Acaba yeniden geri gelecekmi merak içerisinde bekliyorum.

Edit:
Biraz önce konudaki XBOX Mini HD 05.09.2016 Yazılımı (V1.58) download ederek flash bellek ile XBOX Mnini HD alıcıya flash'lamak istedim ama ne çare olmadı. Zira menülerde USB güncelleme yoktu (Sadece Gereçler büölümünde İnternet güncellemesi var). Ama eskiden vardı ve bazan bu yolla (yani USB yoluyla) güncelleme yapıyordum. Fakat en son olarak Aralık 2015'te uydu üzerinden Next Mini HD Tango yazılımı gelmişti ve bende bu güncellemeyi kabul ederek yapmıştım. Yapmaz olaydım. Hem IPTV yok oldu menü ve uygulamalarda, hemde şimdi farkına vardım USB frimware yükleme imkanı yok olmuş. Fabrika ayarlarına dönerek düzeltirim dedim ve fabrika ayarlarına döndüm ama benim uydu alıcım ne çare fabrikadan çıktığı haliyle XBOX alıcı olmadıda fabrika çıkışı haliyle Tango alıcı oldu.
Mademki alıcının yapısı değişecekti neden XBOX alıcıya hiç ikaz etmeden Tango frimware güncellemesi koydular? Neden bunu yaparak hem IPTV'yi yok ettiler, hemde XBOX'a geri dönme imkanını ortadan kaldırdılar?
Ben şimdi IPTV'li XBOX cihazıma nasıl dönebilirim? Lütfen yardımcı olun.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...