Neler yeni

Xperia Z2 ve Xperia Z3 için Yeni Güncelleme

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,533
Beğeniler
145
#1
Sony geçmişe dönük akıllı telefon modelleri için güncelleme desteğini sürdürüyor. Japon üretici bu defa Xperia Z2, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için kapsamlı bir güncelleme yayınladı

Android tarafında güncelleme sicili en iyi üreticilerinden biri olan Sony, geçmişe dönük tepe modelleri için güncelleme yayınlamayı sürdürüyor. Japon üretici son olarak Xperia Z2, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için kapsamlı güncellemeler dağıtıma sundu.
Ülkemiz Xperia Z2 ve Xperia Z3/Z3 Compact kullanıcılarına da erişen yeni yazılım paketi 23.5.A.1.291 yapı numarasına sahip. FOTA (şebeke) Sony PC Companion aracılığıyla yayınlanan güncelleme önemli geliştirme ve iyileştirmeler içeriyor.
Yeni güncelleme neler içeriyor?

Yeni güncellemeyle birlikte Xperia akıllı telefonlara geliştirilmiş gizlilik ayarları ekleniyor. Google’ın işletim sistemine dahil ettiği son güvenlik geliştirmelerin de yer verildiği güncellemede, Sony’nin Marshmallow sürümüne dahil ettiği yeni STAMINA modunu yer alıyor.
Güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler; şarj optimizasyonu, uygulamaların SD karta taşınması özelliği, kamera tarafında geliştirmeler ve Wi-Fi düzeltmeleri şeklinde.
Xperia Z2, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için yayınlanan performans ve iyileştirme odaklı güncellemeyi Ayarlar menüsünde güncelleme bölümünden ya da Sony PC Companion aracılığıyla yükleyebilirsiniz.