Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yabancı Yayınlar cccam ve emu ile izlemek yasalmı?

numan3434

0
Üye
2 May 2015
23
0
1
Selamun Aleyküm. Uzun zamandır cccam ve emu kullanıyoruz ama yerli Yayınların bu şekilde izlenmesi galiba yasal değil ama Örneğin yabancı uydularda Türkçe Dil destekli belgesel Kanalları ve Mac kanallarını izlemek yasalmıdır. Onların hakkına girmiş olmuyoruz değilmi.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
sana bir soru sorayım?
sen yayıncı kuruluş olsan ve büyük yatırım yaptığın kanalların aynı yöntemle izlendiğinde sen ne düşünürsün ? ve tepkin nasıl olurdu ? :)

numan3434

0
Üye
2 May 2015
23
0
1
Hocam yanlış anlamayın da konunun yeri burasi değil ama namaz kılmayan adama Müslüman değil dir diyemeyiz orasını Allah bilir.

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Her kesin muslumanligi kendini ilgilendirir bu meselelere dini karistirmak cok yannis birsey sorulariniza gelince piyasata bir cok parasiz cccam zaten dagitiliyor cccam dagitan adam zaten parasini odeyip kart aliyo yani kimse adamin keyfinin kahyasi olamaz varsa paran sende kur sende dagit kimse sana niye dagitiyon demez emu sistemine gelince bir coj firma biss sistemi kullaniyor bunuda yayinini verdigi mac larin sifreli verildi diye niye lig tv veya smart sporu acamiyorlar

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Numan kardeşim :çok güzel bir soru doğru tektir ve tartışılmaz yapılan iş yanlış ve sorunun düz mantık cevabı yasak bir değişle senin deyiminle hak ihlali haram.
bu gün gelişmiş Avrupa Japonya ve Amerikan piyasalarında yapılan işler ve hizmetler bir usul ve kanunlarla düzenlenmiştir.ve o kurala kanuna herkes uyar çünkü ne hizmeti verende nede alanda ART NİYET yoktur.(bu toplumların tamamına bizler bi isim vermişiz burda onu demeden müslüman olmayan deyim anlayın)
gelelim sorunuza muhatap kim ;(Sizde araştırın benim doğrumu kabul etmeyin direkt) Dünya üzerinde pazarlanan internet destekli cccamlı -ip box-fshare vs li uydu cihazlarını kim alıyor ? Az gelişmiş ve kanunları tüketiciyi korumayan ülkeler ve o ülkelerin UYANIK SATICILARI ve UYANIK ALICILARI yani alıcı ben oluyorum.Niyemi

ilk uydu yayını Star tv ile yabancı uyduda başladı ve ozaman bi hotbirt bi yutelsat2f iki çanak ve netaile başladım veee bu güne kadar 12 uydu cihazım oldu 4 adet 125 -250 kartım sky modül benzeri 3 modülüm oldu.(maliyeti siz düşünün artık)

gelelim özde doğru olan Avrupalı bay alex ne yapmış ?
gitmiş ünlü bi yabancı yayıncı kuruluşa 1 yıl abone olmuş şimdi arkanıza yaslanın CİHAZ ANDROİD İŞLETİM sistemli ücret 0 $ aldığı yayınlar 400 adet normal yayın +Bein Sports Skysports MBC ART Canal Plus Canal+ abonelik ücreti $105.45 x 3 =315 tl hadi 350 1yıl . Alıcı memnun Satıcı memnun.

Hani bi hocamız var sözleri hoşuma gider dinlerim sevdiğim bi sözü var ''Allahtan Japonlar Müslüman değil (diyor ve devamında )Cennetde bize yer kalmazdı'' diyor.

NOT: Kimse çıkıpda ben falanca yayıncının şifresini kırdım diyede ustalık taslamasın yayıncı kuruluş istemez ise 1 saniye bile seyrettirmez yani kapı içerden açılır .(onunda seyrettirdiği için bi hesabı vardır yani )

Sevgi Saygıyla

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Küçük bir hatırlatma, sohbetinize aşağıdaki kuralları da göz önünde bulundurarak,birbirinizi incitmeden devam ettirin arkadaşlar.:dostum:

4-) Üyeler foruma yazacakları mesajlarda siyasi yada politik yazılar, dini istismar edici yazılar , toplum tarafından kabul görmüş dini, örfi değerleri aşağılayıcı yazılar, polemik yaratacak şekilde tahrik edici yazılar ,Kişisel tartışmalar,hakaret ve de ahlak dışı küfürlü yazılar,argo kelimeler kullanmaları Yasaktır.!

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
Benim demek istediğim şu yahu..yıllardır cccam emu kullanıyoruz diyor sun ya demekki kulandın şimdi tövbe edesin mi geldi..:nevreness: Herkesin Müslüman lığı kendine o ayrı..

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Küçük bir hatırlatma, sohbetinize aşağıdaki kuralları da göz önünde bulundurarak,birbirinizi incitmeden devam ettirin arkadaşlar.:dostum:

Sayın Adminim yazdıklarımda forum kurallarını ve Yüce Dinimiz İslamı istismar, rencide etmek kesinlikle yoktur.Durum tesbitidir ve Araştırıldığında doğruluk payı konu olarak hatalı değildir yanlışı yoktur eksiği çoktur .
Not: forum üyesi olarak yazdım Adminim .

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
herhangi birinizi hedef alarak yazmadım, din konusu hassas bir konu hatırlatma yapayım dedim,kimse kimseyi kırmadan yada yanlış anlamadan, sorun yok. :)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bu arada konu uygun bölüme kaydırılmıştır. ;)

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
herhangi birinizi hedef alarak yazmadım, din konusu hassas bir konu hatırlatma yapayım dedim,kimse kimseyi kırmadan yada yanlış anlamadan, sorun yok. :)

şimdi muratım senin niyetini biliyorum sende benim niyetimi.
Bilemediğimiz TARTIŞMAK bunu bilemedik Sorgulayamadık .Bu yüzden yıllar geçti aynı yerdeyiz Tartışalım dedik ya şucu olduk ya bucu olduk birbirimizi yedik.Birilerinin doğrusuna inandık inandırıldık napak abim biz Toplum olarak Tartışma deyince eli sopalı kafada sandalye parçalama suçlama hemen savunma ses yükseltme zannettik.böyle gördük be abim tv lerimizdeki tartışma proğramlarında............................
Halbuki otursak yanyana söylesek çayları ne neden nasılı tartışırken , gerçek Bencillik yapıp ben hatalıyım çünkü diyebilsek ...

Sevgi Saygıyla

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
Ccam ve diger şifre kırıcı yöntemler olsun hepsinide ilgili yayıncılar izin veriyor alanen isteseler anında kapatırlar illegal kimse izleyemez ben bu şekilde düşünüyorum..

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,596
57,792
113
izmir çamdibi
derin düşünücek olursak bir kimsenin veya kuruluşun rızası dışında her angi bir şeyinden faydalanmak kul hakkına girer yani haramdır tabi bu benim şahsi düşüncem birde madlyonun öteki yüzü var dostun yazdığına aynen atılıyorum NOT: Kimse çıkıpda ben falanca yayıncının şifresini kırdım diyede ustalık taslamasın yayıncı kuruluş istemez ise 1 saniye bile seyrettirmez yani kapı içerden açılır .(onunda seyrettirdiği için bi hesabı vardır yani şöyle düşünelim konumuz şifreli kanallar olduğu için biz bu kanalları neden ilagal izliyoruz

incendies

0
Üye
1 Haz 2016
4
0
1
Numan kardeşim :çok güzel bir soru doğru tektir ve tartışılmaz yapılan iş yanlış ve sorunun düz mantık cevabı yasak bir değişle senin deyiminle hak ihlali haram.
bu gün gelişmiş Avrupa Japonya ve Amerikan piyasalarında yapılan işler ve hizmetler bir usul ve kanunlarla düzenlenmiştir.ve o kurala kanuna herkes uyar çünkü ne hizmeti verende nede alanda ART NİYET yoktur.(bu toplumların tamamına bizler bi isim vermişiz burda onu demeden müslüman olmayan deyim anlayın)
gelelim sorunuza muhatap kim ;(Sizde araştırın benim doğrumu kabul etmeyin direkt) Dünya üzerinde pazarlanan internet destekli cccamlı -ip box-fshare vs li uydu cihazlarını kim alıyor ? Az gelişmiş ve kanunları tüketiciyi korumayan ülkeler ve o ülkelerin UYANIK SATICILARI ve UYANIK ALICILARI yani alıcı ben oluyorum.Niyemi

ilk uydu yayını Star tv ile yabancı uyduda başladı ve ozaman bi hotbirt bi yutelsat2f iki çanak ve netaile başladım veee bu güne kadar 12 uydu cihazım oldu 4 adet 125 -250 kartım sky modül benzeri 3 modülüm oldu.(maliyeti siz düşünün artık)

gelelim özde doğru olan Avrupalı bay alex ne yapmış ?
gitmiş ünlü bi yabancı yayıncı kuruluşa 1 yıl abone olmuş şimdi arkanıza yaslanın CİHAZ ANDROİD İŞLETİM sistemli ücret 0 $ aldığı yayınlar 400 adet normal yayın +Bein Sports Skysports MBC ART Canal Plus Canal+ abonelik ücreti $105.45 x 3 =315 tl hadi 350 1yıl . Alıcı memnun Satıcı memnun.

Hani bi hocamız var sözleri hoşuma gider dinlerim sevdiğim bi sözü var ''Allahtan Japonlar Müslüman değil (diyor ve devamında )Cennetde bize yer kalmazdı'' diyor.

NOT: Kimse çıkıpda ben falanca yayıncının şifresini kırdım diyede ustalık taslamasın yayıncı kuruluş istemez ise 1 saniye bile seyrettirmez yani kapı içerden açılır .(onunda seyrettirdiği için bi hesabı vardır yani )

Sevgi Saygıyla

selam japonların katliamlarından ve özellikle çinde yaptıkları soykırımlardan haberiniz yok sanırım. daha çok şeyleri var ama burda söylemek doğru olmaz.

cennet varsa eğer en son gidecek milletlerden biri japonlardır.

incendies

0
Üye
1 Haz 2016
4
0
1
Ccam ve diger şifre kırıcı yöntemler olsun hepsinide ilgili yayıncılar izin veriyor alanen isteseler anında kapatırlar illegal kimse izleyemez ben bu şekilde düşünüyorum..

aynen el altından pay aldıklarını duydum bende. ana serverlar onlarınmış hatta. yoksa yılda 8 bin tl olan sky 50 tllık serverlı cihazla bile izlenebiliyor olmazdı.

ama iptv muhabbeti var ligtv istemediği halde yayınlayan bir çok insan var.

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
piyasada bir suru free cccamlar veya vesair seyler mevcut bunlari izlemek icin bize ne lazim tabiki yayinci paketin server kartlari iste olay burda bitiyor yayinci paket sahipleride kendi kartlarini satiyor zaten tek fark bu kartlarimn paylasima acik olmasi yoksa kimse nede her hangi bi cihaz halt edemez sanirim mevzu anlasildi al gulum ver gulum mevzusu

incendies

0
Üye
1 Haz 2016
4
0
1
piyasada bir suru free cccamlar veya vesair seyler mevcut bunlari izlemek icin bize ne lazim tabiki yayinci paketin server kartlari iste olay burda bitiyor yayinci paket sahipleride kendi kartlarini satiyor zaten tek fark bu kartlarimn paylasima acik olmasi yoksa kimse nede her hangi bi cihaz halt edemez sanirim mevzu anlasildi al gulum ver gulum mevzusu

aynen super mario olayı çözdün.