Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni aldığım cihazın kumandası çalışmıyor

korhan4045

New member
Üye
29 Eki 2022
1
0
1
Merhaba arkadaşlar,

Altta resimde attığım kumandayı Beyaz Çizgili içerisinde kalan sarı ile gösterilmiş yerleri TVnin kendi kumandası ile eşleştirme yaptığımdan ötürü çalışıyor bunda sorun yok, ancak kumandanın geri kalan hiç bir tuşu çalışmıyor(yönler, numaralar vs yani akıllı kumanda özelliği kullanmayan taraflar), cihazı yeni aldım, iade mi etmeliyim acaba? Teşekkürler

cache-v2

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Merhaba arkadaşlar,

Altta resimde attığım kumandayı Beyaz Çizgili içerisinde kalan sarı ile gösterilmiş yerleri TVnin kendi kumandası ile eşleştirme yaptığımdan ötürü çalışıyor bunda sorun yok, ancak kumandanın geri kalan hiç bir tuşu çalışmıyor(yönler, numaralar vs yani akıllı kumanda özelliği kullanmayan taraflar), cihazı yeni aldım, iade mi etmeliyim acaba? Teşekkürler

cache-v2
O akıllı kumanda tv de çalışır

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
526
9,792
93
Merhaba arkadaşlar,

cache-v2

sorun kumandada olmayabilir, kumanda gozu de sorunlu olabilir
kumandayı test edelim
1--udu alıcı bolumdeki tuşlara basınca pover tuşu yani udu alıcı açma kapatma tuşunda işık olmalı

2--cep telefonu kamerasını açın ve kumandayı kamera gorecek şekilde tuşlara basın işık görmelisiniz