Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni Next INNOVA 4K Hybrid Uydu Alıcı

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
TEKNİK ÖZELLİKLER

Linux İşletim Sistemi

4K UHD (4Kx2K UHD @60fps 10 Bit Kod Çözme)

H.265 HEVC Desteği

TKGS Hızlı Tarama İşlevi

Hisilicon 3798MV300 Quad-Core 64 Bit

Yüksek Performanlı ARM Cortex A53 İşlemci

1GB DDR3 RAM + 4GB eMMC Flash Hafıza

RJ45 Ethernet Girişi

Dahili 2.4G & 5G Dual Bant Wi-Fi

A7V (RCA) Çıkış

2x USB 2.0 Giriş

Optik S/ PDIF Ses Çıkışı

4-Digit Göstergeli Harici IR Alıcı Modül

4-Digit Göstergeli ve Durum Ledli 159 mm Ön Panel

DVB-S2 Multi-Transport Stream Technology

DMS ve DMR Desteği

Kodi - Youtube - IP - Hava Durumu

KUTU İÇERİĞİ

Next Uydu Alıcı
Kumanda
Pil
Adaptör
HDMI Kablo
Kullanım Klavuzu

next-innova-6-900x600.jpg

next-innova-4-900x600.jpg

next-innova-7-900x600.jpg

next-innova-1-900x600.jpg
next-innova-5-900x600.jpg

efe iletisim

New member
Üye
3 Şub 2023
20
8
3
Arkadaşlar bu cihazdan almayı düşünüyorum ama kafama takılan 1 2 soru var bu cihazlara iks desteği varmı birde ip tv ekleniyormu ücretli aldığımızda birde güncelleme alırmı

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Cihaz hiremco s10 4k muadili olarak nitelendiriliyor, şuan için free iptv ve iks yok ileride eklenirse bilmiyorum ama bence Free iptv +iks yada vanilla desteği olmalıydı. Cccam ve xtream iptv yüklenebiliyor.

orhan80

New member
Üye
20 Şub 2023
2
1
3
Cihazı bugün aldım, hızlı cihaz ama hd yayınların görüntü kalitesi hoşuma gitmedi, 4k lar güzel.next 2071 var onu kullanmaya devam edeceğim.innova 4k yı almak isteyen varsa pm atsın, 1.200 e veririm.dahili dual wifi si var.5g de sorunsuz çalışıyor.türk korsan film siteleri, yabancı popüler adult siteleri entegreli direk izleyebiliyorsunuz.oscam, cccam paneli var.telefondan ip adresini girip işlem yapabiliyorsunuz.

efe iletisim

New member
Üye
3 Şub 2023
20
8
3
Cihazı bugün aldım, hızlı cihaz ama hd yayınların görüntü kalitesi hoşuma gitmedi, 4k lar güzel.next 2071 var onu kullanmaya devam edeceğim.innova 4k yı almak isteyen varsa pm atsın, 1.200 e veririm.dahili dual wifi si var.5g de sorunsuz çalışıyor.türk korsan film siteleri, yabancı popüler adult siteleri entegreli direk izleyebiliyorsunuz.oscam, cccam paneli var.telefondan ip adresini girip işlem yapabiliyorsunuz.
Ustam özel değilse neden satmak istiyorsunuz sormamın sebebi bendede 2071 cihaz var ama innovayı sadece merak ettiğimden alacağım sanırım birde onlarda iks desteği yok doğrumu

orhan80

New member
Üye
20 Şub 2023
2
1
3
Ustam özel değilse neden satmak istiyorsunuz sormamın sebebi bendede 2071 cihaz var ama innovayı sadece merak ettiğimden alacağım sanırım birde onlarda iks desteği yok doğrumu

Mesajda yazılı :) görüntü kalitesi hoşuma gitmedi.evet iks yok, onun yerine film sitelerini entegre etmişler, direk filmler izleniyor.

emresena

0
Üye
8 Ara 2011
29
32
13
ben bu cihazda 4 gb ram ve 64 gb hafıza beklerdim. çok düşük kalmış.
Hiremco Matrix Pro 4K UHD Android 10 Uydu Alıcısı. bizzat test ettim. gayet hızlı ve stabil çalışıyo.
next q-play 4k. bunuda test ettim.son yazılım ile android 9.1 kullanıyo. bu cihaz hiremco pro'dan 1 tık aşağı.
hiremconun dashboard daha iyi ve işlevsel. ram 4 gb. rom 64 gb. hiremco da yazılım ve işlevsellik daha anlaşılır.
ben tamamen bilgi amaçlı paylaşıyorum. tabiki herkes parasına göre cihaz alacaktır. next 1500 tl hiremco 2500 tl.
saygılarımla....
iyi akşamlar...

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
ben bu cihazda 4 gb ram ve 64 gb hafıza beklerdim. çok düşük kalmış.
Hiremco Matrix Pro 4K UHD Android 10 Uydu Alıcısı. bizzat test ettim. gayet hızlı ve stabil çalışıyo.
next q-play 4k. bunuda test ettim.son yazılım ile android 9.1 kullanıyo. bu cihaz hiremco pro'dan 1 tık aşağı.
hiremconun dashboard daha iyi ve işlevsel. ram 4 gb. rom 64 gb. hiremco da yazılım ve işlevsellik daha anlaşılır.
ben tamamen bilgi amaçlı paylaşıyorum. tabiki herkes parasına göre cihaz alacaktır. next 1500 tl hiremco 2500 tl.
saygılarımla....
iyi akşamlar...

Kıyaslama yanlış olmuş, bu cihazin hiremcodaki es değeri Turbo S10 4K olmalı. matrix Android işletim sistemli, İNNOVA ve Turbo S10 4K linux. Android tarafinda Matrix ve q_play karsilastirilabilir.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
İptv kanal geçişleri oldukça hızlı, vod bölümünde ileri geri almak için kumandadan M+ ve İNF+ tuşları ile işlem yapılıyor. iptv için xtream, clap ve kullanıcı iptv uygulamaları var, clap ve xtream denedim güzel. xtream 4 adet hesap eklenebiliyor, Clap uygulamasını denemedim. Cccam için menü kurulum 6363 tuşlamak gerekiyor. youtube uygulaması 1080p çözünürlük var maksimum 4K desteklese daha güzel olurdu.

Web arayüzünden iptv, stalker hesap ve mac değişimi, yazılım güncellemesi vs. yapılabiliyor.

jckltf

0
Üye
15 Eki 2013
36
12
8
Android cihaz almak istemiyorum. 4k uydu cihazı arıyorum. Bu cihaza trt izle uygulamsı yüklenebiliyor mu acaba? Android cihaz almak istemiyorum.
Yoksa istemeye istemeye Hiremco Matrix Pro alacağım

snbsbrk

Member
Üye
16 Ağu 2019
50
16
8
Hala satılık mı?

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,809
93
cihazdan almayı düşünüyorum son yazılım dan sonra durum nedir kilitlenme donma sorunları çozuldu mu?
cihazı kulanan arkadaşlar yorumlarınız benim için onemli.

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Cihazı nisan ayından ber kullanıyorum. Bir sorun donma yaşamadım. Kilitlenme yaşayan arkadaşlar hangi bölümde oluyor. Cihaz verilecek yazılımla v 1.06.36 ile değeri artacak.

Son düzenleme:

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Türksat kullanıyorum, tek çanak sizin paylaştığınız ccam ler bazan donuyor.

Son düzenleme: