Neler yeni

Yeni uydu alıcısı almak istiyoruz.

algech

New member
Üye
Merhaba.Bİz 2010 yılından beri YE18500 HD kullanıyorduk ve çok memnunduk.freeshare kullandık,2015 ten beri güncelleme ve freeshare desteği bitmişti.Geçen gün yıldırım düştü ve cihazın işlemcisi yandı.Tamirciler yapamayız dediler.Bizde şimdi yeni bir uydu alıcı düşünüyoruz.Almak istediğimiz modelin yine ücretsiz freeshare'lı olmasını, iptv özellikli olmasını, ethernet girişi olmasını istiyoruz.Bu durumda çok memnun olduğumuz Ye-18500 HD yerine YE 18500 HD CX-PLUS cihazı almayı düşünüyoruz.Ancak içerisinde ücretsiz freeshare olup olmadığını bilmiyoruz.Bu konuda bilgi veririseniz seviniriz.Birde buna muadil yada daha iyi olduğunu düşündüğünüz, tavsiye edebileceğiniz bir alıcı varsa çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Bilemiyorum illaki NEXT mi düşünüyorsunuz.? Eğer böyle bir düşünceniz yoksa size 350 TL civarı free share + free ip TV özellikleri olan ip TV de oldukça başarılı kısacası yazdığınız özelliklere uyan ARNİX-Fiber marka uydu alıcısı tavsiye edebilirim...

algech

New member
Üye
Bilemiyorum illaki NEXT mi düşünüyorsunuz.? Eğer böyle bir düşünceniz yoksa size 350 TL civarı free share + free ip TV özellikleri olan ip TV de oldukça başarılı kısacası yazdığınız özelliklere uyan ARNİX-Fiber marka uydu alıcısı tavsiye edebilirim...
İlgilendiğiniz için çok teşekkürler yazılım desteği iyi ve 200 tl civarı bir cihaz önerirseniz sevinirim.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
İlgilendiğiniz için çok teşekkürler yazılım desteği iyi ve 200 tl civarı bir cihaz önerirseniz sevinirim.
Rica ederim kardeşim yalnız maalesef o fiyata bu performansları gösterecek bir cihaz bulamazsınız.Haa bulursunuz ama hani bir tabir varya ne kadar ekmek o kadar köfte misali olur. Benimkisi sadece bir uyducu gözü ile nacizane bir tavsiyedir .Her hali ile karar size ait olacaktir..

algech

New member
Üye
Rica ederim kardeşim yalnız maalesef o fiyata bu performansları gösterecek bir cihaz bulamazsınız.Haa bulursunuz ama hani bir tabir varya ne kadar ekmek o kadar köfte misali olur. Benimkisi sadece bir uyducu gözü ile nacizane bir tavsiyedir .Her hali ile karar size ait olacaktir..
YE-18500 HD CX-PLUS modeline ne diyorsunuz?bu model bizim eski modelin yenisi gibi geldi.Bizim modelim YE-18500 HD'idi bu modelde bizden fazla olarak İPTV ve yazılım desteği var.Fiyatı 200 tl civarında ne dersiniz?

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
YE-18500 HD CX-PLUS modeline ne diyorsunuz?bu model bizim eski modelin yenisi gibi geldi.Bizim modelim YE-18500 HD'idi bu modelde bizden fazla olarak İPTV ve yazılım desteği var.Fiyatı 200 tl civarında ne dersiniz?
Aradığınız ozelliklerde bir cihaz için ucuz etin yahnisi yavan olur desem bu sizin için yeterli olurmu.?

tomyblack

Well-known member
Üye
Haydar kardes merhabalar selamlar, gayet guzel cevap olmus, hatta Next firmasindan urunlerine yonelik beklentilerimizinde bu yonde olmasini temenni ediyorum. Cunku artik canak anten kullanimi binalarda goruntu kirliligi yarattigi icin uydu cihazlarinda kaliteli IPTV ye yonelinmesi mantikli bir durum; ( avrupada oturdugunuz her apartmana canak takamazsiniz yada balkonun yonu uygun olmaya bilir). Avrupaya hangi binada Turk oturuyor canak antenden anlayabilirsiniz:D Benim delikanlinin odasina dusunuyorum.

Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Haydar1966 abinin bahseti cihaz ben de ilk forum da Haydar abi yazinca görmüstüm net te arastir YouTube de video anlatim var yazilim destek gelinnce ciahza Enigma oldugu icin sorun olacagini sanmiyorum o yüzden de almaya karar verdim haydar abi den de biraz bilga aldim haydar abinin de yardimiyla ciahza aldim yurdisin da oldugum da cihaz suan elime gecmedi arkadasin izin de gellmisini bekliyorum. Haydar abi sagolsun teslimat da hic bi sorun olmadi.

algech

New member
Üye
Son olarak Next YE-2000 HD CX kasalı uydu alıcısını aldık ilginiz için teşekkürler.

Son düzenleme: