Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

youtube de ileri geri alma

hasanoba

0
Üye
29 Tem 2012
18
0
1
Arge çalışan larından ricam, şu youtube'nin ileri geri alma olayını çözmeleri .mesela, bir videoya başalıyorsun üç dört dakika ileri almak istiyorsun yada üçüncü dakikasını tekrar seyretmek istiyorsun mümkün değil .mecburen baştan seyretmek zorundasın .eminim. bundan bir çok arkadaş muzdarip.......

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Youtube izlerken ileri geri sarması için cihazın sonuçta hafızasına kaydetmesi gerekir,demek ki bu özellik cihazın hafıza kapasitesinden olayı yapıl(a)mıyor diye düşünüyorum..

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
@Karbon ustama katılıyorum
Bu sorunu; cihaza flash bellek veya taşınabilir hdd takıp kaydederek çözebilirsiniz...
Tarafımdan yapılmıştır.

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
@Karbon ustama katılıyorum
Bu sorunu; cihaza flash bellek veya taşınabilir hdd takıp kaydederek çözebilirsiniz...
Tarafımdan yapılmıştır.

selamlar kaydedip seyretmek derken hdd e mi kaydedicez videoyu orada açık bir şey belirtmemişsiniz pc olan arkadaşlar zaten videoyu kaydedip seyredebilir bende de hdd var sürekli takılı duruyor hoşuma giden kanallardaki programları kaydedebiliyorum ama youtube de anlık ileri geri yapılmıyor acaba bir özelliğini aktif hale mi getireceğiz not :youtube kayıt özelliğim açık video yu normal kaydediyor :confused:

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Kaydedip seyretmek derken: Menü>Eğlence>Youtube>Ayarlar(kırmızıya bas)>indirme açık konumuna getiriyorsunuz., Youtube den izlediğiniz bütün videoları otomatik olarak cihaza bağladığınız Hdd kayıt eder. Bu videoları izleyebilmek için ise: Menü>Kayıt&Medya oynatıcısı>Medya Oynatıcısı>İnfo tuşuna basarak Video'ya geçiş yapıp indirilen videoları görüp izleyeb ilir, ileri geri alabilirsiniz...

Kolay gelsin...

hasanoba

0
Üye
29 Tem 2012
18
0
1
Kaydedip seyretmek derken: Menü>Eğlence>Youtube>Ayarlar(kırmızıya bas)>indirme açık konumuna getiriyorsunuz., Youtube den izlediğiniz bütün videoları otomatik olarak cihaza bağladığınız Hdd kayıt eder. Bu videoları izleyebilmek için ise: Menü>Kayıt&Medya oynatıcısı>Medya Oynatıcısı>İnfo tuşuna basarak Video'ya geçiş yapıp indirilen videoları görüp izleyeb ilir, ileri geri alabilirsiniz...

Kolay gelsin...

Yukardaki arkadaşların anlattıklarını herkes biliyor zaten .bizlerin istediği kayıtla falan uğraşmadan telefondaki gibi bilgisayardaki gibi yapabilmek.kaydettikten sonra zaten onun bi özelliği kalmıyor.hurmetler.

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8

Kolay gelsin...

zaten yukardaki yorumda bunu yazmıştım her şey normal olarak açık zaten yani indirme özelliği dediğin kayıt özelliği bizim anlatmak istediğimiz olay ileri geri özelliği mesela you tube de video yu izlerken 03:50 sn ye ye ilerlemek veya 00:50 sn geri gelmek kayıt edip seyrettiğimizde zaten ileri geri alabiliyoruz gerçek zamanlı ileri geri olayının olup olmadığını sormuştuk saygılar

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
@hasanoba ve @marcodemir bence sizin amacınız birşeyleri öğrenmek, öğrendiklerinizi paylaşmak değil, başka bişey gibi geliyor. Bu forum da sadece sizler yoksunuz ve dolayısı ile yazdığım mesajlar sadece sizler için yazılmamıştır. sizin bildiğinizi herkes biliyor diye birşey yok! dikkat ederseniz yazdığım mesajlarda sizin mesajları "alıntı" dahi yapmamışım. Bu nedenle; biz biliyoruz bunları, sen neden yazıyorsun havasına girmeyin..!!!

zero72

0
Üye
7 Kas 2012
1
0
1
marcodemir arkadaş haklı konu başlığında ne yazıyor bildiğiniz birşey varsa başlığagöre cevap verin başlığa bakıyorum sayfalarca yazı okuyorum bir de bak ki başlıktaki konuyla
ilgisi olmayan şeyler bilgisayarınız ağırlaştıysa format atın ????? ne alaka arkadaş....:(

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
@hasanoba ve @marcodemir bence sizin amacınız birşeyleri öğrenmek, öğrendiklerinizi paylaşmak değil, başka bişey gibi geliyor. Bu forum da sadece sizler yoksunuz ve dolayısı ile yazdığım mesajlar sadece sizler için yazılmamıştır. sizin bildiğinizi herkes biliyor diye birşey yok! dikkat ederseniz yazdığım mesajlarda sizin mesajları "alıntı" dahi yapmamışım. Bu nedenle; biz biliyoruz bunları, sen neden yazıyorsun havasına girmeyin..!!!

arkadaşım o zaman doğru olanı söyle mesala o dediğini bende bilmiyorum ileri geri almayı benım öğrenmek istediğim bu. herkez herşeyi bilemez ama öyle bir açıklama yapıyorsun ki anlamsız örnek vereyim konu ne you tube ta videoları ileri geri alamıyoruz sen ne yazmışsın harddiske kaydet seyret ne alaka anlamadım ha konu you tube de videoları nasıl kaydederiz olsa tamam eyvallah seni anlarım ama konu bu değil .onun için ben hiç bir şekilde havalara girme gibi bir hevesim yok.ben 36 yasındayım ve öğrenmenin sınırı yok.kimseylede aşık atma gibi bir hevesimde yok bunu da açık açık belirteyim kusura bakmayın böyle konuştum ama durum bu haksızlığa asla gelemem müsade de etmem saygılar