Neler yeni

Youtube sorunu

oncuhasan7

New member
Üye
Öncelikle merhabalar cihazımda youtube uygulaması genelde videoları açmıyor.Videonun üstüne gelip ok tuşuna basıyorum açılıyor gibi yapıp açmıyor. Çocuğa çizgi film falan açıcaz izleyemiyoruz bu yazılım işleriyle uğraşan arkadaşlar duruma bi el atar mısınız? ilginiz için teşekkürler...

saban yigit

Active member
Üye
Öncelikle merhabalar cihazımda youtube uygulaması genelde videoları açmıyor.Videonun üstüne gelip ok tuşuna basıyorum açılıyor gibi yapıp açmıyor. Çocuğa çizgi film falan açıcaz izleyemiyoruz bu yazılım işleriyle uğraşan arkadaşlar duruma bi el atar mısınız? ilginiz için teşekkürler...
Uydu markasi ne

cafi

Özel Üye
Özel Üye
bu sorun bir arkadaşımdada vardı 08 hatası verıyordu interneten son yazılımı yükleyine sorun çözüldü

nextservis

Özel Üye
Özel Üye
Yazılım güncellemesini test yazılımı seçip güncellemeniz durumunda youtube uygulaması çalışacaktır.

oncuhasan7

New member
Üye
Yazılım güncellemesini test yazılımı seçip güncellemeniz durumunda youtube uygulaması çalışacaktır.
En son yazılım yüklü zaten bende hata mesajı vermekten ziyade yükleniyor gibi yapıp öle eski konumuna dönüyor sürekli tekrar tekrar ok tuşuna basıyorum şansımı denemek için açar mı diye bazen en sonunda cihaz ya hata kodu veriyor ya da videoyu açıyor

nextservis

Özel Üye
Özel Üye
En son yazılım yüklü zaten bende hata mesajı vermekten ziyade yükleniyor gibi yapıp öle eski konumuna dönüyor sürekli tekrar tekrar ok tuşuna basıyorum şansımı denemek için açar mı diye bazen en sonunda cihaz ya hata kodu veriyor ya da videoyu açıyor
İnternet sağlayıcısından bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Önce İnternet ağına bağlanın.
Sonra DHPC olan ayarınızı sabit yaparak resimdeki DNS 1 ve DNS 2 ye girip kaydedin ve yeşil tuş ile ping atıp yeniden dener misiniz .

Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu.jpg

wolkan2008

Member
Üye
Ayarla ilgisi yok.youtube calismiyor.iptv de kanal degisimde bazen kapanip aciliyor.vodlarida acmiyor.

Fblue

New member
Üye
Son yazilim yuklu test yazilimida yukledim dns de dediginiz gibi yaptim fakat baglanti kurmuyor youtube ile buna acil çözüm bulun!!!!!

nextservis

Özel Üye
Özel Üye
22.02.2020 Saat 22:30 dan sonra farklı bir sorun oluştu galiba yarın ayrıntılar paylaşılacaktır.

oncuhasan7

New member
Üye
En son nasıl bi düzenleme oldu bilmiyorum ama benim YouTube iyi kötü kullanıyordum şimdi hiç kullanamıyorum çökmüş uygulama yardım lütfen

alidedeeee

New member
Üye
Benim cihazım 2000 hd fra aynı sorun bende de var nasil cozecegiz bu problemi ana yazilimi tekrar yukledim olmadi testi geri yukledim yine duzelmedi