Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

youtube sorunu

trmrsr

New member
Üye
12 Ağu 2020
22
11
3
arkadaşlar siyah kutu next amigo plus cihazım var yaklaşık 6 aydır youtube sorunu yaşıyorum. heryere yazdım cevap alamadım. video listelemesi yapıyor ancak videoların %90 ını açmıyor. dönüyor ve veri hatası yazıyor. başka bu sorunu yaşayan var mı?

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
Bende de aynı sorun var cihazım next machina 3D süper combo hiçbir video açılmıyor hata veriyor.

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
Bende de aynı sorun var cihazım next machina 3D süper combo hiçbir video açılmıyor hata veriyor.

trmrsr

New member
Üye
12 Ağu 2020
22
11
3
kim çözecek bu sorunu biri yardım edebilir mi? bir güncelleme ile çözülecek belki ama firma bu cihazlara desteği kesti mi acaba?

donatello

New member
Üye
17 Ara 2020
1
0
1
Google ve Youtube desteği çekti yani 31 Aralık 2020 sonrası tüm video ve site formatları tamamen HTML5 tabanlı çalışacağı için bu cihazların hepsi çöp oldu diyeyim

trmrsr

New member
Üye
12 Ağu 2020
22
11
3
sunpluss işlemcisi var cihazın başka cihaz yazılımı ile dönüştürme imkanı var mı. bu youtube desteği veren bu sınıfta dönüştürülebilecek cihaz var mmı

trmrsr

New member
Üye
12 Ağu 2020
22
11
3
güncelleme yapılmayacak mı bu cihaza acaba. next gözden çıkardı mı bu cihazı

yyyuyu

New member
Üye
6 Şub 2021
1
0
1
arkadaşlar siyah kutu next amigo plus cihazım var yaklaşık 6 aydır youtube sorunu yaşıyorum. heryere yazdım cevap alamadım. video listelemesi yapıyor ancak videoların %90 ını açmıyor. dönüyor ve veri hatası yazıyor. başka bu sorunu yaşayan var mı?

Bülent52

New member
Üye
7 Şub 2021
1
0
1
Selam, 2071 modelini satın aldım ve son yazılımı yükledim fakat YouTube da film izlerken 5dakika sonra donma oluyor ve devam etmiyor.
2.sorunda dizilerin yeni bölümleri telefondan youtube girdiğimde izlenirken cihazdan girdiğimde 3gün sonra bile gelmiyor