Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YouTube ve Vod hatası

pmkbsn

New member
Üye
2 Mar 2019
6
0
1
Merhaba YouTube da video izlemeye çalıştığımda 8-04 Vod açmaya çalıştığımda da 8-06 hata kodlarını alıyordum yaklaşık 2 saat önce böyle bir sıkıntı yoktu çözümü nedir? Teşekkürler

pmkbsn

New member
Üye
2 Mar 2019
6
0
1
Fişi çekip taktım sorun geçti şimdilik kalıcı bir çözümü yok mu?

Edit:YouTube da devam ediyor problem

adem940

New member
Üye
11 Eyl 2019
21
5
3
aynen bende de devam ediyor, Next 2000 HD Internet Machina kullanıyorum, yaklaşık 2 ay önce aldım, bugün YouTube'daki hiçbir videoyu oynatmıyor, hep hata 8-04 diyor, bu forumun adminleri ya da teknik ekipleri kontrol ediyor mu bu şikayetleri bilmiyorum, az önce kayıt oldum sırf bu sorunu yazmak için.

adem940

New member
Üye
11 Eyl 2019
21
5
3
evet, dün bir sorun yoktu, bugün hiçbir videoyu açmıyor, yazılım taraması yaptırdım, yeni yazılım yok dedi, sorun nedir anlamadım..

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
Iyi akşamlar youtube telefondan denedim ondada açmıyor kendisindeki sorun var acaba

ErcanG

New member
Üye
11 Eyl 2019
1
0
1
Hata 8-04 sorunu bende yaşıyorum. YouTube videolarını izleyemiyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
aynen bende de devam ediyor, Next 2000 HD Internet Machina kullanıyorum, yaklaşık 2 ay önce aldım, bugün YouTube'daki hiçbir videoyu oynatmıyor, hep hata 8-04 diyor, bu forumun adminleri ya da teknik ekipleri kontrol ediyor mu bu şikayetleri bilmiyorum, az önce kayıt oldum sırf bu sorunu yazmak için.

Sevgili kardeşim elbetteki yazılanlar mümkün olduğu kadar kontrol ediliyor ama bizim forumumuzun NEXT firmasıyla hiç bir alakası yoktur.! Bu tür şeyleri FİRMAYA yazmanızda fayda vardır buraya yazılan burada kalır boşuna zaman kaybetmeyiniz...

adem940

New member
Üye
11 Eyl 2019
21
5
3
sorun bugün çözüldü benim için, YouTube'da videoları açabiliyorum :)

ırgat

New member
Üye
29 Eyl 2019
3
0
1
sorun bugün çözüldü benim için, YouTube'da videoları açabiliyorum :)

Hocam aynı sorunu yaşıyorum youtube uygulamasına tıkladıktan sonra sağ üste yükleme barı dönüyor sonra kayboluyor herhangi bir arama vs yapmıyor videolar görünmüyor. Siz sorunu nasıl çözdünüz acaba paylaşırsanız sevinirim.