Neler yeni

barryrichardson1903 kullanıcısının son içeriği

 1. B

  next ye 2000 usb ip ve diptv donma yaşadım

  Hocam ben internet machina zannettim pardon. Kendi deneyimlerimden yola çıkarak 8mb internet ile ben de çok donma yaşadım. Şu an 35mb internet ile eğer izlenilen server iyiyse hiç donma yaşanmadan izleniyor.
 2. B

  next ye 2000 usb ip ve diptv donma yaşadım

  8mb internet ile hd yayınları izleyemezsiniz. SD yayınlarda da takılma olma olasılığı yüksek. 20mb ve üstü internet bu iş için elzem. Birde cihazınızı modeminize ethernet kablosu ile bağlarsanız maksimum hız alabilirsiniz.
 3. B

  2000hd İptv sorunu

  İlk başta h264 ve 1080p yayınları cihazın oynatamadığını sanmıştım ama daha sonra anladım ki sorun tamamen MPA ses codec inin yazılımda olmaması. Basir bir güncelleme ile çözülebilir bence
 4. B

  2000hd İptv sorunu

  Herkese merhaba. 2000 id sahibiyim iptv ile ilgili bir sorunum var. 1920x1080p ve MPA sesi olan iptv kanalları sürekli donma yapıyor. İnternet hızımda bir sıkıntı yok zaten sesi AAC olan yayınlarda bir sıkıntı yok. Bununla ilgili güncelleme gelirse sevinirim. Teşekkürler
 5. B

  Uydu önerisi

  Herkese merhaba. Hotbird ve Türksatın yanında boşta duran çanağımı bir uyduya çevirmeye karar verdim. Özellikle lig maçlarımızı izleyebileceğim ve paylaşımla açılan kanalların olduğu hangi uyduyu önerirsiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.
 6. B

  Dinamo Zagreb-Fenerbahçe Maçı Polsat Sport Premium 6'da

  Hala Türk yayıncının belli olmadığı Dinamo Zagreb-Fenerbahçe UEFA avrupa ligi maçını Polsat paketinin yeni kanalı Polsat Sport 6'nın yayınlanacağı açıklandı. Hotbird 13' E Uydusunda yayın yapan kanalın frekansı 11117 V 27500 ve server ile şu anda sorunsuz izlenebiliyor. Not: Şu anda kanal...
 7. B

  GALATASARAY'ın Lokomotiv Moskova Maçı Arena Sport 2 Kanalında

  Ayrıca hotbird 13' E de polsat paketinin yeni kanallarından polsat Premium 4 te de maçın verileceği açıklandı. Kanal Frekansı 11117 V 27500 ve server ile sorunsuz açılıyor.
 8. B

  Smart iptv

  Satın aldığınız ip tv yayıncısı ile iletişime geçip yeni mac adresini kayıt ettirmeniz gerekiyor.
 9. B

  NEXT 2000 HD iNTERNET MACHİNA TANITIM V.1

  1.Aldığınız İPTV serverının üye sayısına, bağlantı durumuna bakınız. 2.İnternetinizin hızının en az 8(bence en az 16 olmalı) mb ve mümkünse fiber hattı olması. 3.Aldığınız üyeliğinizi başkası ile paylaşmamanız.(2 kişi aynı üyeliği kullanırsa size atanan bant genişliğide 2 ye bölüneceğinden...
 10. B

  Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

  Ben ccam in bittiğini düşünmüyorum. Polonya, Avusturya gibi ülkelerin yayıncıları için çok pahalı olan İrdeto gibi şifreleme sistemlerine geçmedikleri sürece paylaşım her zaman devam eder.
 11. B

  Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

  Türkiye şartlarında donmasız iptv şu anki altayapı ile imkansız. İptv nin yapısı gereği çok hızlı bir internet paketiniz bile olsa ufak dalgalanmalarda bile hemen kesintiler meydana geliyor. Ustalar daha iyi bilir ama Tr için şu an en mantıklı sistem ccam vb cardsharing uygulamalarıdır. Çünkü 1...
 12. B

  Tek bir kanalda takılmalar

  Merhaba boşta olan çanağımı bu kanal için thor a ayarlatmak istiyorum. Sizce değer mi? Kanalın ccam performansı nasıl? Edit: Birde satın aldığım cline ların hangi paketleri açtığını nasıl öğrenebilirim? Bunun için bir program var mı?
 13. B

  ASTRA 1N deki LT1 Austria Kanalı Hakkında

  Merhabalar ASTRA 1N 19.2 E uydusundaki LT1 Austria kanalı HD yayın mı yapıyor. Birde kanal şifreli mi. Çanağı olan arkadaşlar bilgi verebilir misiniz?
 14. B

  Görüntü Kalitesi

  Next 2000 hd internet machinayı 47' televizyonda kullanıyorum. Görüntü kalitesi de gayet iyi. Siz acaba tam olarak ne bekliyorsunuz görüntü den?
 15. B

  42E TV services BISS

  Liepzig BJK için feed verilir mi?