Neler yeni

kamilabii kullanıcısının son içeriği

 1. K

  Bein spor Haber ses sorunu hk,

  sn.arkadaşım kumandadan dil tuşuna bas.dolby sistemi iptal et.diğer ses özelliğine bas.ses gelecektir.iyi günler.
 2. K

  Next Ye 2010 HD CIS Tiger CCcam & NewCamd Server Bilgilerini Girme.

  sevgili kardeşim avarem tiger uydu alıcısına yeni kanal dosyası verildi.next destek sayfasından ekleyebilirsin.iyi günler.
 3. K

  Next 2000-HD V1.920 Yazılımı

  sn.arkadaşım bu yazılımda beraber tüm yazılımlarda bir arıza oluştu.benim amacım ge sn.arkadaşım nextin 2000 fta ve cx in yazılımları aynı,biri kasalı digeri minik modeli ben konuyu aynı bölümde paylaştım,bir problem olacağı aklıma gelmedi. çünkü son yazılımlarda ve diger yazılımlardada genel...
 4. K

  Next 2000-HD V1.920 Yazılımı

  sn.kardeşim bende biliyorum buraya yazılmayacağını ama yazılımları aynı.ha orası ha burası sonuçta problem yarın yeni yazılımla giderilecek ve son yazılımların hepsinde sorun oluştu.insanıda lütfen aptal yerine koymayın.iyi akşamlar.
 5. K

  Next 2000-HD V1.920 Yazılımı

  arkadaşlar uydu alıcı kitleniyor.bende yok sende yok diye boştan yere tartışıyoruz.arkadaşlar cihaz kitleniyor.yazılımda bir hata var.iyi günler.ayrıca cihazım cx modeli olanından.
 6. K

  Next 2000 HD V1.910 Yazılımı (06.07.2021)

  sn.next yetkilileri next 2000 cxhd uydu alıcısında her yazılımda uydu alıcısından birşeyler uçup gidiyor.vodtaki filimleri çok kötü,tavşanlar yok olmuş.lütfen birazcık ilgi,iyi bayramlar dilerim.
 7. K

  HellasSat {39 0°E} Uydusunda Güncel Kanal ve Frekans Değişiklikleri

  bu paket türksata geldi.12729H30000 tp hayırlı olsun.
 8. K

  TURKSAT Uydusu Güncel Şebeke Tarama Frekansları Değişmiştir.

  sn.arkadaşım ben motorlu çanak kullanıyorum.doğu ve batı yalnış seçilince ne oluyor birbak istersen.ayrıca disecq yalnış seçilmiş doğrudur ama doğu ve batıyı mutlaka ayarlamak gerekir.iyi günler. sn.kardeşim burada polemik yapmıyoruz arkadaşa yardımcı olmaktır amaç,doğruları söylüyorsun ama...
 9. K

  TURKSAT Uydusu Güncel Şebeke Tarama Frekansları Değişmiştir.

  sn.arkadaşım ben motorlu çanak kullanıyorum.doğu ve batı yalnış seçilince ne oluyor birbak istersen.ayrıca disecq yalnış seçilmiş doğrudur ama doğu ve batıyı mutlaka ayarlamak gerekir.iyi günler.
 10. K

  TURKSAT Uydusu Güncel Şebeke Tarama Frekansları Değişmiştir.

  sn.kardeşim türksat uydusu ayarın batıda gözüküyor.yani W yi E yap ve tekrar kayıt etmen gerek ,ondan sonra uyduyu tekrar taratabilirsin.NOT sayın arkadaşlar yorum yaparken lütfen size ne anlatılmak istendiğini kavrayın.bir inceleme ve araştırma yaparak ondan sonra yorum yapın ama yorum yapmak...
 11. K

  Next 2000 HD V1.877 (5.7.2020) Yazılımı

  s.kardeşim aytaç çok güzel konulara değinmişsin,ayrıca tp nümerik sıraya girse,kumanda bazen başka kanallara geçmese ne iyi olurdu iyi günler.
 12. K

  NEXT POİNT

  sn.kardeşim ne yazıkki telefonum antika düldül sayılır sana videosunu maalesef atamam.kumandasını ise serkan arkadaşım bir yerden buldu.internetten pelit iletişim serkan çalışkan sayfasına girerek iletişime geçebilirsin.iyi günler.
 13. K

  NEXT POİNT

  sn.kardeşim flash değişmesini anlayamadım.kısaca ben bu işten anlamıyorum ama uydu alıcım şu an tiger 800t full hd olarak görev yapıyor.bilgi istersen bu işin piri serkan çalışkan arkadaşımdan bilgi almanı sağlarım.iyi günler.
 14. K

  NEXT POİNT

  sn. arkadaşım bu uydu alıcısı artık ömrünü tamamladı ama tiger t800 +full hd ye çevrildi.birazcık araştırma yaparak uydu alıcını bu modele çevirebilirsin.iyi akşamlar.
 15. K

  Next 2000 HD internet machina V 1.860 (28.03.2020)

  sn.arkadaşım bende fox, tv8 in önünde bazen nadir takılıyor ama sorun olmuyor,iyi günler.