Neler yeni

Yeni profil mesajları

dijimemo usta kolay gelsin ben iptv konusunda bilgi almak istiyorum, Smart tv özelliği olan LG tv var ben buradaki smart iptv aketif ettim ve tvin mac adresine kanalları yükleyerek izliyorum. Ancak bulduğum iptv playlist malumunuz günlük, sizin iptv sağlayıcı server alt yapınız var zannedersem bir yıllık abone olsam ücreti ne kadar.teşekkür ederim.
Türksat merkez ince LNB azerspace diğer çanak hotbird merkez diğer LNB 4.9+7 derece aynı LNB ile çekiyor cihaz next 2000 HD minix internet makina ve İngiltere yayıncısı tarafından 16000 kanal IPTV ... Daha ne olsun ....,?
Minix HD black 2 de tandberg şifresi girip izliyordum.2000 fta da key 1 key 2 filan var .tandberg te öndeki 4 lü ve ikili hane nereye girilir???
Tandberg şifreleri 2000 HD fta ya girilir mi???S.aleykum herkese .bu cihazı yeni aldım.tandberg key girip Fox kanalları nasıl açılır.minix te çalışan Emu bunda yokmu??? bu durumdan ankayan cevap yazsın lütfen..
slm bende next 10000 uhd var dns degişdirici programda var izleye basınca tavsanlardan cıkıyor bide kac mp seyredeceksın yazan yer bos neden böle oluyor
slm arkadaşlar NEXT 18000 HDMI FTA cihaz için güncel kanal liste için ve özellikle star tv frekansında kanalD ve KRAL tv var bunlarında düzeltilmesi için yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
Herkese merhaba. Arkadaşlar herhangi bir tv kanalını usb kayıt yaparken başka bir tv kanalını izleme gibi bir imkan varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
arkadaşım files dosyasının içine bak bi dosyada rom bin yazacak rom11 yazıyorsa dosyayı yeniden indir
merhaba;
cihazım next 19500 superior HD CIS. ** superior'un 2.51 yazılımını usb ile ne menüden ne de açılışta yükleyemiyorum. usb yi fat32 ile biçimlendirip içine yazılıma ait files klasörünü atıyorum, cihazı arka düğmeden kapatıp usb yi takarak yeniden açıyorum ama tık yok... bunu ntfs, exfat biçimlerinde farklı usb aygıtlarıyla da denedim ama boş. konu ile ilgili fikrinizi paylaşırsanız sevinirim. saygılar.
19500 kullanıyorum. Otomatik IP ayarından sonra makine kendini resetledi ve açıldığında Hotbird ile Turksat gitmişti. Güncel kanal listesini yüklüyerek sorunu çözdüm fakat F1 000 çalıştırdığım halde daha önce izlediğim kanallar açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.