Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

12.10.2018 Tarihli Yazılım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Merhaba Arkadaşlar
Bu akşam cihaza otomatik bir yazılım geldi. Bilgisi olan usta arkadaşlar bizleri aydınlatabilir mi?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onat

0
Üye
8 Ocak 2017
2
1
3
1737 nolu yazılım var diyor yüklenmiyor benim cihazda gereksiz yazilim diyor, sanırım Türksat TP listesi güncellenmiş, bir kaç gündür 1735 nolu yazılım yüzünden xtream çalışmıyor diye tepki gösterildi insanlar kırıldı ve cevap verilmiyor.

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
1737 nolu yazılım var diyor yüklenmiyor benim cihazda gereksiz yazilim diyor, sanırım Türksat TP listesi güncellenmiş, bir kaç gündür 1735 nolu yazılım yüzünden xtream çalışmıyor diye tepki gösterildi insanlar kırıldı ve cevap verilmiyor.
İlgili arkadaşların yazılımla alakalı yazılanlara bakarak kırılıp küseceklerini zannetmiyorum. Herkes birbirine gönüllü olarak yardımcı olmaya çalışıyor. Gönül işi yapan adam ayağına taş değdi diye yürümekten vazgeçmez. Cevap vermiyorlar sa işleri vardır diye düşünüyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oyuncuka

0
Üye
13 Haz 2017
4
0
1
Forumda nereye yazacağımı bilemedim.Yeni yazılımı yükledikten sonra vod larda sadece yetişkin filmlerde hata(8-09) kodu vermeye başladı filmler açılmıyor. Nedeni nedir, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...