Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

***2071 için yardım ve bilgilendirme istiyorum***

eris

New member
Üye
18 Mar 2024
3
1
3
52
Kırklareli
Film kanallarını da izleyebilmek için,1000 TL civarında bir fiyat ödeyerek (babam için kolaylıktı) birkaç ay önce 2071 için cihaz aldım, yoksa daha ucuza iş görebilcek cihazlar da vardı. ilk zamanlar sinema hd kanallarını izliyorken ve hala iks sürem fazlasıyla olmasına rağmen yaklaşık 1 yada 1,5 aydır bu kanalları şifreli diye izleyemiyorum. Daha önce izlediğim bu kanalları neden izleyemiyorum? Taşrada oturduğum için servis vs. yok. Bilgilendirebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
ıks cihazdan kapalı olabilir kapalımı açıkmı kontrol et
cihazı ve modemi yeniden başlat.,başka bir sebebi olmaz.

eris

New member
Üye
18 Mar 2024
3
1
3
52
Kırklareli
internetim çalışır ve cihazla etkileşim halinde, ayrıca iks açık. önceleri izlediğim, sinema hd aile, sinema komedi, sinema aksiyon gibi kanallar seyredilemiyor. sizler izleyebiliyor musunuz? nextin serverı ile ilgili olabilir mi? bana nextten yardımcı olabilecek bir tanıdık var mı? arayabilirim.

• Like
Tepkiler: HTA

eris

New member
Üye
18 Mar 2024
3
1
3
52
Kırklareli
iyi de o zaman neden millete sinema kanalları açık bir yıl iks vs deyip parayı kapıyorlar. normal kanalları izlemek isteseydim 250 tl ye hallederdim. yazık.

foto45

New member
Üye
1 Mar 2024
4
0
1
son güncellemeden sonra bende de aynı sorun var film ve belgesel kanalları açılmıyor herşeyi denedim ama açılmıyor

LeonX

New member
Üye
20 Mar 2024
1
0
1
Slm herkese Next 2071 cihazımda jet tv gitti son güncelleme den sonra 18 Mart nasıl düzeltilir

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Slm herkese Next 2071 cihazımda jet tv gitti son güncelleme den sonra 18 Mart nasıl düzeltilir

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Menü-internet portalı-vod içerik-katagoriler-film buradan çok fazla sayıda filme ulaşabilirsiniz