Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Acil yardım bekliyorum !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

safak1907

0
Üye
2 Nis 2012
4
0
1
yeni eve taşındık ve televizyonu hemen taktık uyduyu falanda bağladık sorun şu doğuş grubu kanallarının hiçbirini göstermiyor star ntv ntv spor cnbc diğer kanallarda aldığı sinyal kalitesi %90 95 arası yani çok iyi bu dediğim kanallardada sinyal var %60 65 arası fakat kanalları açtığımda görüntü yok next minix hd pembe cihazı kullanıyorum cihazın herşeyi güncel
hatta uyduda hotbird kanallarının çoğu bile gösteriyor doğuş grubu kanalının frekansını arattım fakat bundada başbaşka saçma sapan kanallar çıktı şifreli falan admin acil yardımını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,015
12,280
113
ALMANYA
yeni eve taşındık ve televizyonu hemen taktık uyduyu falanda bağladık sorun şu doğuş grubu kanallarının hiçbirini göstermiyor star ntv ntv spor cnbc diğer kanallarda aldığı sinyal kalitesi %90 95 arası yani çok iyi bu dediğim kanallardada sinyal var %60 65 arası fakat kanalları açtığımda görüntü yok next minix hd pembe cihazı kullanıyorum cihazın herşeyi güncel
hatta uyduda hotbird kanallarının çoğu bile gösteriyor doğuş grubu kanalının frekansını arattım fakat bundada başbaşka saçma sapan kanallar çıktı şifreli falan admin acil yardımını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Baska kanal lar cikiyorsa anten ayarlarin da kaynaklaniyor Kanal D frekans üzerin den ince Ayar yaparsan sorun olmaz.

KanalD
FR:11868 H SR:27500 5/6

safak1907

0
Üye
2 Nis 2012
4
0
1
saol önerin için merkezi sistem olduğu için konuşmam lazım diğerleriyle fakat kanal d frekansı sinyal kalitesi yüzde 90 larda kanal d üzerinden değilde star tv in frekansı üzerinden ince ayar yapsak daha iyi olmazmı ?

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,015
12,280
113
ALMANYA
saol önerin için merkezi sistem olduğu için konuşmam lazım diğerleriyle fakat kanal d frekansı sinyal kalitesi yüzde 90 larda kanal d üzerinden değilde star tv in frekansı üzerinden ince ayar yapsak daha iyi olmazmı ?

Merkezi sistem varsa komsularin dan rica Edip kullanmis oldugu cihazi ora da test edersen daha iyi olur.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Forum Kuralları 6-) Üyeler yeni konu açmadan önce, aynı konunun daha önce açılıp, açılmadığını kontrol etmek zorundadır. Eğer aynı konu açılmış ise oradan devam edilecektir. Ayrıca üyeler konu açarken kullanacakları başlığa dikkat etmek zorundadır, Yardım , Acil , Lütfen , Slm. vb. gibi konu ile alakası olmayan, anlamsız başlıkta açılmış konular kapatılacak yada silinecektir. Kişiye özel isim kullanarak başlık açılmayacaktır (Kutlama – taziye gibi durumlar hariç.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...