Neler yeni

Açılmayan Minix HD Amigo Serisi Cihazlar için Yapılması Gerekenler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Açılmayan Minix HD Amigo Serisi Cihazlar için Yapılması Gerekenler

Boot Modunda Yazılım Yükleme :

Son günlerde bu konudaki sorunlar nedeniyle yeni bir başlık açmayı uygun buldum.

Cihazın yazılım yüklemesi sırasında kesinti vb. durumlarda açılmaması durumunda İlk önce BOŞ bir USB belleği FAT32 olarak biçimlendirip indirdiğiniz yazılım dosyasını

Yazılım dosyasının ismi rom.bin olarak değiştirilip USB belleğe kopyalandıktan sonra, USB bellek cihaza takılıp enerji verilir ve kumandadan OK tuşuna üstüste bir kaç kez basılırsa yazılım güncelleme işlemi boot modunda yapılabilir.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ürün otomatik olarak açılacaktır

Cihazınızın açılmaması durumunda eklentide ki yazılımı,linkte bulunan resimli anlatıma göre yükleyebilirsiniz..

Boot Mod Yazılımı için ALTERNATİF Link.

Ekli dosyalar

ilhan1230

New member
Üye
İyi günler arkadaşlar foruma yeni katıldım.USBden iptv yüklemeye çalışırken cihaz kapandı bidahada açılmıyor.alıcı gözü kırmızı yanıyor arada bir yeşil oluyor.ne yapabilirim.cihaz bir haftalık.

cafi

Özel Üye
Özel Üye
1 nolu mesajdaki karbon üstadın verdiği yazılımı at
dikkat edeceğin usus iki dosya var biri yazılımı yükleme tarifi diğeri yazılım

Son düzenleme:

ilhan1230

New member
Üye
Çok sağolun cihaz açıldı.peki biss girerek türksatda hangi şifreli kanalları açabilirim.

esahin46

New member
Üye
arkadaşlar yeni yazılımı yüklemek istedim. Yükledi ancak kapanıp açıldı. öylece kaldı. Kurtarma yazılımıda yüklemeye çalıştım.Yükleme ekranı açılmadı. Ekranda sadece next&nextstar logosu var acilen yardım lütfen

yerebakan

New member
Üye
Boot mod yazılımı kurmaya çalıştığımda "BAD ID" mesajı alıyorum ve sonra uydu alıcı açılıyor. Acaba nedendir?

escobar

New member
Üye
Açılmayan Minix HD Amigo Serisi Cihazlar için Yapılması Gerekenler..Konu bu.seninki açılıyorsa yapacak bişi yok aga:wow2:

falls

New member
Üye
arkadaşlar fat32 formatlı usb sürücüye daha önce attığımız boot modundaki fabrika yazılımı her nedense her zaman çalışmıyor.onun için siteden indirip yeniden boot.ini dosyasını yüklemek gerekiyor.

eray

Member
Üye
karbon usta dosya çalışmıyor next servis sitesinden indirdim orası çalışıyor

raltinkaynak

New member
Üye
slm bendeki amigoda bu problem var burda yazilanlari aynen yaptim (Bad custom ID ) diye bir yazi cikiyor yükleme yapmiyor ne yapmaliyim

alperen34

New member
Üye
Selam arkadaslar benimde bu sorun var cihaz daha dun getirttim 1 gun kullandim ben fransada yasiyorum 9.12.2015 guncellemesi yaptim cihaz kapandi açilmiyo simdi kirmizi isik yaniyor yesil oluyo kurtarma modunu deniyom olmuyo bu resimdeki gibi erasing data yazmiyor receiving data yaziyor hemen kapaniyor çozemedim admin bana da yardim edermisin ya benim atladigim bisey var yada yanlis yapiyom bi yardim edermisiniz arkadaslar acil lutfen