Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo usb de :Cannot read enough file data--Bad upgrade file data.. ibareleri..

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
sayın ustalar,
amigo cihazıma usb ile iptv ve cccam server yüklemek istediğimde güncellemeler menusunde cfg uzantılı iptv ve cccam dosyalarına tıkladığımda yukarıdaki mesajları alıyorum,yüklenmiyor.kaldı kı bu menude key yukle,kanal yukle,ve dosyayı oku gibi 3 adet altta 3 renk düğme var.başka bir menu yok.
burada sorun nedir acaba.bir yardım rica etsem..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
sayın ustalar,
amigo cihazıma usb ile iptv ve cccam server yüklemek istediğimde güncellemeler menusunde cfg uzantılı iptv ve cccam dosyalarına tıkladığımda yukarıdaki mesajları alıyorum,yüklenmiyor.kaldı kı bu menude key yukle,kanal yukle,ve dosyayı oku gibi 3 adet altta 3 renk düğme var.başka bir menu yok.

dosyayı not defterinde düzenledikten sonra kayıt ederken kodlama bölümünden utf seç bide öyle dene

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Onur bi denermisin cccam 2 server yüklü (farklı cihaz kullanıyoruz config düzenleyip ekledim hatam olursa özür)

Ekli dosyalar

• cccam.rar
    707 bayt · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
verilerde okuma hatası ve uygun olmayan dizin diyor
usb biçimlendirmede kapasite yükseltmek için farklı bi biçimlendirme yapıp usb dosya türümü yaptınız acaba ?

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
sayın ustalar,

yenibir usb bellek aldım.ama yine yukaarıdaki hatayı verip yukleme yapılmıyor..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
dosyayı aç farklı kaydet de kodlama bölümünden utf seç birde öyle dene diğer kodlamalarıda dene olması lazım muhtemelen dosyada sıkıntı var kanal yedeği alıp geri yükleme yapabiliyormusun yada resim gibi açabiliyormusun

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
kanal yedeğigini alıyorum galiba.dosya yedekte ...room_channel_data-s0.bin...olarak usb belleğe kayıt yapıyor.ama usb data güncellemede 1-key yedekle,2-kanal yedekle,3-read default data menuleri var,kanal geri yukle menusu yok.
resim gibi açabiliyormusun....cümlesini tam anlamadım...lütfen açıklarmısın.
benim anladığım şu , cfg uzantılı dosyaları usb den yuklemek istedğimde yukarıdaki hatayı veriyor,ancak cihaz bu dosyaları göruyor..bin uzantılı dosyaar yukleniyor,txt uzantılı dosyaları cihaz görmüyor.

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
şimdi baktım kanal yedekledğimizde bu dosyanın uzantısı bin. olarak görunuyor. dolayısıyla usb ye yukluyor,ama yukarıda da belirttiğim üzere cihazda kanal yedekleme menusu var,geri yukleme yok..

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
kadir bey sizin cihaza yuklediğiniz yazılımların uzantısı nedir,mesela cfg,bin,dat,txt gibi..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kanal yedeğigini alıyorum galiba.dosya yedekte ...room_channel_data-s0.bin...olarak usb belleğe kayıt yapıyor.ama usb data güncellemede 1-key yedekle,2-kanal yedekle,3-read default data menuleri var,kanal geri yukle menusu yok.
resim gibi açabiliyormusun....cümlesini tam anlamadım...lütfen açıklarmısın.
benim anladığım şu , cfg uzantılı dosyaları usb den yuklemek istedğimde yukarıdaki hatayı veriyor,ancak cihaz bu dosyaları göruyor..bin uzantılı dosyaar yukleniyor,txt uzantılı dosyaları cihaz görmüyor.

kanalları geri yükle menüsü yok yazılım yükler gibi dosyanın üzerine gel OK bas iptv dosyası adı şöyle (iptv.cfg)noktadan sonra kırmızı olan uzantı dosya içini düzenledin kapatırken dosya türünü değişik kayıt etmiş olabilir sen farklı kaydet dosya türü tüm dosyalar utf kodlama seçip öyle dene demem ondan

Son düzenleme: