Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Android'de Uygulamalar Klasörlerde Nasıl Toplanır?

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]Android'de Uygulamalar Klasörlerde Nasıl Toplanır?[/h][h=2]Android işletim sisteminde kişilerin uygulamaları klasörler altında toplayabilmesi mümkündür.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
android-de-uygulamalar-klasorlerde-nasil-toplanir.jpg
Android işletim sisteminde kişilerin özellikle çok fazla uygulamayı kullanması, kullanım açısından zorluk çıkartabilirken, uygulamaların klasörler halinde toplanması erişimi daha kolay bir hale getirebilmektedir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazda bu klasörleme işlemlerini yapmak mümkündür. Bu konuda bilgisi yeterli olmayan kişiler ise rehberdeki adımları takip edebilir.
Klasör oluşturmak isteyen kişilerin öncelikli olarak uygulamalar alanına erişim sağlaması gerekir.
android'de-uygulama-klas%F6rleri-nas%FDl-olu%FEturulur_-25-.jpg

Bu ekrana erişim sağlandıktan sonra kişilerin seçenekler bölümünden seçenekler menüsünü açması gerekir.
android'de-uygulama-klasorleri-nasil-olusturulur_-25-.jpg

Klasör oluşturmak isteyen kişiler bu sayfadan klasör oluştur seçeneğini seçerek işlemlere devam etmesi gerekir. Klasör oluştur denildiğinde ise şöyle bir ekran açılır;
android'de-uygulama-klasorleri-nasil-olusturulur_-26-.jpg

Klasör için istediğiniz ismi girebilirsiniz. Klasör oluşturduktan sonra ise sıra istenen uygulamaların klasör içerisine dahil edilmesine gelmektedir.
android'de-uygulama-klasorleri-nasil-olusturulur_-27-.jpg

Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra istenilen uygulamalar seçilerek eklenebilir. İsteyen kişiler ise bu konuda sürükle bırak yöntemiyle de kolay bir şekilde uygulamaları klasöre ekleyebilir.
[/FONT]