Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Azerspace uydusundaki şifreleri kanallar hangi yolla izleniyor.

Moktay42

0
Üye
17 Kas 2012
19
0
1
Azerspace uydusunda bulunan şifreli fox kanalları ve diğer şifreli kanallar izlenebiliniyor mu? Free share yada emu şifresi girerek çözülebilir mi acaba.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Azerspace uydusunda bulunan şifreli fox kanalları ve diğer şifreli kanallar izlenebiliniyor mu? Free share yada emu şifresi girerek çözülebilir mi acaba.

Arkadaşım söz konusu kanallar yayını AFRİCA üzerinedir buralardan izlenemez.! Evet diğer BİSS le şifreli olan kanallar ise cihaza güncel softcam yüklenerek izlenebilmektedir

Son düzenleme:

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
konuyu hortlatmış gibi olcagım ama bu uydudaki bulgar kanalı hitmix kanalını nasıl izleyebilirim ? vivacom açıcak cccam varmı acaba ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
konuyu hortlatmış gibi olcagım ama bu uydudaki bulgar kanalı hitmix kanalını nasıl izleyebilirim ? vivacom açıcak cccam varmı acaba ?

Azerspsce 46* uydusunda hitmix diye bir kanal ne yazikki bulunmamaktadır.Vivacomlar ise bazı OZEL serverli cihazlarda bir ara açılıyordu diye okumuştum.Yani ortada vivacomlar için açan OZEL cccam server bulunmamaktadır.

Son düzenleme:

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
257
302
63
62
T.C.İzmir

Bahsettiğiniz hitmix kanalı 45,1 derecedeki Azersat 2-İntelsat 38 adlı uyduda bulunmaktadır ve VideoGuard şifreleme sistemi ile şifrelidir.Cccamla açılacağını zannetmem.İyi günler.

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
hiç aklıma gelmedi benim burda sorunum yön 1 tane çatıda var geçen astra 4 bagladım diger 2 çanagım aparat yardımı ile hellasat-astra 19-azerspace 2 baglı

bulgariasat 1.9 yakalama şansım yok agaer aradıgım kanallar orda açıyorsa bakayım hellasat da bulsatlar açıyor planet tv felen ordaki hitmix açıyorsa bakayım ama bilemiyorum ne açılıyor orda ne açılmıyor

Son düzenleme: