Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

buradan daımond yazılımcısına

altus

0
Üye
10 Mar 2012
26
1
3
izmir
arkadaşım ben bir servis olarak mahçup durumda kaldım bana gelen müşterileri redline markadardan uzaklaştırmak için elimden geleni yaptıgım halde redlşne twıng 4 yıl önce ki twınglerıne destek verıyor bizim next ise 5 günlük yazılımla Diamond HD cihaz bizi mahvetti elimde 50 adet cihaz var piyasadki satıcıları hepsini yönlendirdim bu cihazı alın satın diye ama şimdi hepsi bir telden benimle dalga geçmeye başladılar olmadı redline satıcısı mesaj attı hala çözmemedinmi diyor adam haklı sen nextsin ben küçük redlineyim gelde baş et bakalım benimle ne yapacagız arkadaşlar olmuyorsa cihazı toplatalımmı hergün mach serisine yazılım çıkıyor bu cihaza yok adamın neti yok ne yapacak bununla işi götürsün dedik olmadı sizleri yoruma davet ediyorum

sela1985

0
Üye
16 Nis 2013
21
0
1
yok kardeşim uydudan paylasim nerde next nerde firmaya ben burdan sesleniyorum ben üç gün
kullandım geri verdim sagolsun uyducu dostum zor bela sattı koskoca yerli next firmasi elinin hamuruyla tabirii caizse erkek işine yeltenmeye çaliştı ama tırt çıktı arkasında duramadıgın malı piyasa sürme bu var şu var diye baska seylerde yazardımda burası neticede bir paylasim forumu........

Son düzenleme:

ahmetzidan

0
Üye
4 Şub 2013
73
8
8
günaydın bende next kurbaniyim benide kandırdılar ben aldım sadece 1 gün kullandır ve 350 tl ye sattılar geri iadesi yapmıyorlar lanet olsun bu elektronik ci ye herkesi kandırıyor daha önce frebox cihazı aldım bana satarken tam 1yıl açacak dediler onu aldım sadece 1.5 ay açtı daha sonra satıcı ile kavga yaptık size söylüyorum elektronikl satanlar milleti kandırmayın bu yalanlara bir son verin

altus

0
Üye
10 Mar 2012
26
1
3
izmir
evet dostlarım cihaz yapmış ama lakin altında kalmış sen çinliden destegi iyi alamasan bu işlere bulaşma
adamın 2 mblık cihazı çözüyor bendeki 8 mb lik cihaz hala uyduda şifreyi bulamıyor adamlar 2 günü yazılımı editliyir bizimki hala mach yazılım çıkardıyor sen mech bu cihaz kadar satamazsın nedenmi yanlış yaptın bu cihazdan para kazanacaktın kalktın pandora yok mach sen ne yaptın arkadaşım yanlış yaptın
artı cihazın kanal açılışı agır kanal geçişi agır sen bunlarda düzenlemide yap

digitaluydu

0
Üye
30 Nis 2013
2
0
1
sevgili altus arkadaşıma katılıyorum.redline bitirecek bir cihaz diye düşünüyordum.hele bakalım nasıl olaçak?

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Birşeye yaramayan vasat cihaz diye yazılmıştı bu modelede almakla hata etmişsin tiger 19500 twin pandora hepsi vasat cihazlar fazla birşey beklemeyin boşa bence.....

ahmetzidan

0
Üye
4 Şub 2013
73
8
8
slm daha bilgi yokmu next insanları kandırmaya devam ediyor siz daha uyuyun nerde sadece 3gün şifreli açtı daha sonra tık yok ok next bu makinalardan sattı satacağını ondan sonra kesti yayını yada sadece 1hafta sözleşme yapmış

gugugargamel

0
Üye
15 Nis 2013
2
0
1
Aldığıma bin pişman oldum.Cihaz aşırı ısınıyor ve next wifi almamam rağmen stb ip aldı yazısı da gözükürken bir türlü nete çıkmıyor.Servise götürdüm.Cihazda problem yok dedi.Yeni yazılım attım dedi.Halbuki hiç ellememiş.Bir de bunun ücretini aldı.Next destekle telefonda görüştüm.Yok şöyle yok böyle dediler...
sONUÇ?
sIFIR Hala sorun devam ediyor..