Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

CCCAM menusu ekranda yok...

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
sayın ustalar,
next amigo menulerıni tek tek geziyorum.cccam menususu diye bir şey bulamadım.uygulalalar da yok kablo ayarlarda da yok.acaba bu menu nerede.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
sayın ustalar,
next amigo menulerıni tek tek geziyorum.cccam menususu diye bir şey bulamadım.uygulalalar da yok kablo ayarlarda da yok.acaba bu menu nerede.

selam pc den de girilir menüdende girilir menü+7777 tuşla OK bas listeden cccam seç hemen altında wiew yada edit var oradan girebilirsin pc den girmek için menü+tercihler altında internet arayüz ayarlarına gir cihazda çıkan sayfayı kapatma verdiği ip adresi pc de tarayıcıya gir cihaza bağlan şifre admin gir istediğin menü karşında hangisine girmek istersen o sekmeyi tıkla
NOT: pc den işlem yaptığın sürece cihazda o sayfada kalacaksın çıkış yaparsan bağlantı kesilir ve pc den bağlanman için cihaz modemle ya wifi ile yada kablo ile bağlı olması lazım

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
sağolun kadır bey,demekki ana munulerde cccam şeklinde menu yok. o zaman menu...7777 şeklinde girmek daha iyi.usb ile server gireceğim ama forumdaki allshare dosyası açılmıyor.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
sağolun kadır bey,demekki ana munulerde cccam şeklinde menu yok. o zaman menu...7777 şeklinde girmek daha iyi.usb ile server gireceğim ama forumdaki allshare dosyası açılmıyor.

karbon ustanın verdiği dosyayı diyorsan o cccam bilgilerinin dosya formatı nasıl olur anlaşılsın diye örnektir içinde aktif cccam satırı yoktur

alta ekledim indirmeyi dene

Ekli dosyalar

• cccam.zip
    1.1 KB · Görüntüleme: 48

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
sağol usta benım ayrı aktif serverım var.o server bilgilerimi amıgoya girecektım. yukarıdaki dosya zannedesem wordpad olarak çalışıyor.bu dosyayı açıp server bilgilerini girip,usb bellekle amigoya atıcagız değil mi..

bozkolov

0
Üye
12 Nis 2015
4
0
1
sağol usta benım ayrı aktif serverım var.o server bilgilerimi amıgoya girecektım. yukarıdaki dosya zannedesem wordpad olarak çalışıyor.bu dosyayı açıp server bilgilerini girip,usb bellekle amigoya atıcagız değil mi..

bende amigo var. server aldım. servere girdim fakat kanallar yok. ne yapmam lazım?