Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Cihaz bazı uygulamaları açmıyor

İrfan Taştan

New member
Üye
19 Kas 2023
1
0
1
Selam...
Cihazı yeni aldım...
Güzel donanımlı bir cihaz...
Fakat Disney+ ve tivibugo uygulamaları açılmıyor...
Blutv açılıyor ama sayfa gezintisi yapılamıyor...
Yardımcı olabilir misiniz.

derici

0
Üye
16 Şub 2013
11
5
3
Selam...
Cihazı yeni aldım...
Blutv de fare kullanman lazım. Diğerlerini kullanmadığım için bilmiyorum

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet61

New member
Üye
8 Eyl 2023
9
1
3
Selam...
Cihazı yeni aldım...
merhaba arkadaş sanırım klavye ve maus programı yüklemen gerekir ben başka cihaza klavyeyi yükledim mausu da gördü tıklama yapabiliyorum denemekte yarar var. yükledikten sonra ayarlardan klavye maus u işaretle cihazı yeniden başlat. Mevcut klavye leankey keyboard pro play store de var. Netflix i açmadığından dolayı başka cihaz aldım Google lisanslı. L1 lisansı dijital icerik oynatabilir anlamlıdadır . Google lisansı olmadan netflix ve diğer çoğu uygulamayı kullanmıyorsun Google lisansı istiyor. Netflix Mail veya şifrelerde nokta virgül tre kullanmasan acıyor. Bizzat firmaya gittim o yüzden anlayacağın firmanın çakma uygulamalarını kullanıyorlar.

Son düzenleme:

derici

0
Üye
16 Şub 2013
11
5
3
merhaba arkadaş sanırım klavye ve maus programı yüklemen gerekir ben başka cihaza klavyeyi yükledim mausu da gördü tıklama yapabiliyorum denemekte yarar var. yükledikten sonra ayarlardan klavye maus u işaretle cihazı yeniden başlat. Mevcut klavye leankey keyboard pro play store de var. Netflix i açmadığından dolayı başka cihaz aldım Google lisanslı. L1 lisansı dijital icerik oynatabilir anlamlıdadır . Google lisansı olmadan netflix ve diğer çoğu uygulamayı kullanmıyorsun Google lisansı istiyor. Netflix Mail veya şifrelerde nokta virgül tre kullanmasan acıyor. Bizzat firmaya gittim o yüzden anlayacağın firmanın çakma uygulamalarını kullanıyorlar.
Netflix uygulaması sorunsuz çalışıyor.
Cihaz L1 lisanslı dır.
4c37b7cda61b9b79a905d8ea2d7ea282.jpg

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi