Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Değerli Forum arkadaşlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
bir süreliğine buralarda olamayacağım (nedenine gelince) yaşadığımız evi,binayı kentsel dönüşüm,e yani müteahit ile anlaşarak daire karşılığı verdik onun için uzun zamandır görüşmeler vardı ve sonuçlandı şimdi binayı boşaltacağız ve taşındığımız eve internetimiz bağlanana kadar buralarda olamayacağım tüm dostlarımıza selamlar saygılar.osmanke.

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
Tüm dostlardan allah razı olsun TTtelokom bir türlü bağlayamadı interneti çeşitli nedenlerden dolayı bizde türk net,e başvuruda bulunduk fakat türk telokomdaki hattımızı iptal ettiğimiz halde şu anda internet akışı vermeye başladı fakat yeterli değil çok yavaş geliyor anlamadığım olay iptal kararı alınmışken neden böyle bir uygulamaya başvurdular vede bizim türknete başvurumuz ne olacak bunların cevabını inşallah yarın alacağız tüm dostlara sayılar.

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
Değerli dostlarım forum arkadaşlarım yeni evimize taşınalı yaklaşık 2 ay kadar oldu ve ancak toparlanabildik iy temennileriniz,den dolayı siz dostlarıma çok teşekkür ederim yeni evimiz hani derler,ya tam,da gönlüme göre oldu diye işte tamda aynen böyle gerek elektirik gerekse uydu sistemini gönlümüze göre yaptırdık tüm bina ytong ve dış cephe kompozit iç bölümlerin tümü alttan ısıtma çift balkon ve cam balkon yapıldı gerek bina gerekse net olarak kendimi çok şanslı hissediyorum TTelekoma başvumdan 10 gün içerisinde gelip bağladılar ve ben şu an yüksek hızda istediğim yere girip işimi halledebiliyorum darısı tüm dostlarımızın başına allah herkese böyle bir ev nasip etsin siz dostlarımın,da yorumlarınızdan sonra bu konuyu müsadenizle kapatabiliriz saygılarımla osmanke.

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
Hayırlı Uğurlu Olsun Güle Güle Otur Rabbim Dahada İyilerini Nasip Etsin İnşallah....

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim rabbim sağlık ve afiyet içinde oturmayı nasip etsin.Konuyu isteğiniz üzere kapatıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...