Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Doktor Üstad'tan Alıntıdir:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
DOKTOR ÜSTAD'TAN ALINTIDIR:

tüm arkadaşlara

artık yazacak çok vaktim yok..bu herkesin yanında olmadığım anlamına gelmiyor..machina ile ilgili bisürü güzel görsel ve kullanımsal ekler hazırladım..yazılımcı grubu kademeli olarak türkiyeye alındı ..2 den 6 ysa çıktı..fakat henüz full grup çalışmalarına başlayamadık..mali..teknik...izinler vb elde olmayan şeyler..hazırladıklarımın yazılıma dökülmeside bu yüzden uzadı ..öncelikle ana sorunlar düzeliyor..ben herkese istekleri için [email protected]

açtım..toplam gelen mail 6 aydır 10 u geçmedi..onlarda halledildi..buraya yazmayan ama okuyan arkadaşlarda yazabilir..neticede 2000 serisi iel 2000 den beri beraber olduğumuz arkadaşlar ve burada yazanlarla bu cihaz oluşturuldu..güvenen arkadaşlar hep yanımda oldular bende bu arkadaşlarımın yanındayım..müşterilerle kullanıcıları ayırdım hep..müşteriler burada yazmasın kullanıcılara her zaman açığım.herkese saygılar.

hot mail adresime next uydu alıcılarıyla ilgili her model için yazabilirsiniz elimden geldiğince etkililere ilk elden iletir ve takipçi olurum yetkililerede direkt ulaşın..

Son düzenleme:

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
yardım sever doktor üstad,a emeklerinden dolayı teşekkürler

haydar ustam 30 yıllık tamirciyim mu machina 3d yi aldım next 2000 uzantısı gibi harika bir cihaz vede hızlı bazı eksikleri var ama bence mükemmel yazılımıda attım çok iyi ve kullanışlı makine NEXT firmasına tşk ediyorum.