Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dost Muhabbeti ( Çaylar Beleş ) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haha :)

JqnDYJ.png

Sezgin şakamı bu yahu.!!!!

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
selamm arkadaşlarr

--------------------

karbon sıze bışeyler danışşmak ıstıyorumm yaklaşıkk bırr aydırr bu sıteye üyeyımm ama kımınn nerde ne yazdığınıı payylaşştığınıı göremıyorumm olaya gıremıyorum cok yannlızz kaldımm bu sıtede admın olduğunu bılıyorumm ama benı bulunnduğunuzz konulara eşlıkk etmenızı ıstıyorumm nerdeyse sayfaya bırdaha gellnmıycemm okadarr sıkıldımm ve yannlızz kaldımm arkadaşım bu sıteyıı kulannmayıı bılmıyomm bırılerısde anlattsınn lüttfen ıyı calışşmalarr saygılar tümm uyduu sevennlere hoşşcakal :(

--------------------

ya bı kacc sorumm olcakk kıme nerdee nasıll soracamm bı annlamadım gittıı yaa nasıll bı sıtee kulanmayıı bılmıyorumm bulunduğum böllgede nex cıhazlarıı alıpp yazılımm yükkleyıpp satıyorumm bışeylerr yappmaya calışıyorumm ama cokta yannlızz kaldımm bu konuda hıcc bılırr kişilerrle ırtıbata gecemıyorumm sadece yapabıldıyımm 5 nex wave cıhazıı yazılımmlarla donatıpp fox ve nat geo kanalarıı yükkleyıpp satabıldım gecımım bundann sağlıyorumm

--------------------

bana bu adresten ulaşabılırmısınzz acaba [email protected] 3 yıldır uyducuyumm daha bırr ınsann karşıma gecıpte bu uydu böğğle şu uyduu şöğğle dıyemedıı etrafımm cokk uzakk bu tekknolojıye ıhtıyacımm var bı profosyonell arkadaşa bılgıı sahıbıı bırılerıne neyse kafanızıı şişirdimm özürr dılerımm hepınızzdenn benı yannlız bırakkmasanızz mutlu olurumm saygılar :(

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
admınnlerr sızz bızımm sesımızıı duymuyorrmusunzz yokksaa tınlamıyorrmusunzz!!!!!! benn anlamadımm sızın nasıll bıı sayfanız sıtenızz varr yaa !! bırılerıı bana cw constant yazılımı nerdenn nasıll bulabılırmm onuu söğğlesın cıhazlar newvawe mını hd dıyerı redline ts 150 hd plus

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
admınnlerr sızz bızımm sesımızıı duymuyorrmusunzz yokksaa tınlamıyorrmusunzz!!!!!! benn anlamadımm sızın nasıll bıı sayfanız sıtenızz varr yaa !! bırılerıı bana cw constant yazılımı nerdenn nasıll bulabılırmm onuu söğğlesın cıhazlar newvawe mını hd dıyerı redline ts 150 hd plus

rolans
SİZ ÖNCE http://www.next.web.tr/showthread.php/4666-Dost-Muhabbeti-(-%C3%87aylar-Bele%C5%9F-)-)/page49.html Bİ BAKIN SONRA

BU YAZDIKLARINIZA BAKIN !!!!

sana cihazların modeline göre ve günlük keyleri nerden alabilirsin linkler gönderdim,,,,,,,,,,,,

Ve şimdi sana cevap yazdım .GÖNDERDİM HATA ETMİŞİM .

Son düzenleme:

ykolko

0
Üye
11 Tem 2015
39
0
8
İstanbul
Arkadaşlar bir ricam var....
TV box arayışım var 3gb ram 32 gb hafıza android 6.0 marshmallow işletim sistemi düşünüyorum yazılım güncellemesi iyi bu özellikte bir tv box öneriniz varmı?
Ayrıca istanbulda satan firma olursa iyi olur interneten satışlara pek güvenmiyorum ürünü gözümle görüp dokunmak isterim.

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
Bu yakınlarda çayda ısmarlayan yok ya çaktırmadan buraya gelmişken arkadaşların hazır çaylarından içeyim
bol muhabbetler arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...