Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Emu ile paket kanal izleme?

carizmaix

0
Üye
14 Mar 2015
3
0
1
arkadaşla bende next minix hd black plus+tkgs var bu cihazın özelliklerinde emu ile izleme denen bişey var ama ben bu kanalları açamıyorum bu kanallar nasıl izlenir acaba? emu ile izlenebilir ne demek? biss key mi lazım aradım biss key ama öyle birşey değil sanırım. wifi adaptörmü lazım? next destek sitesinin kendi koyduğu özelliklerde yazıyor şimdiden teşekkürler.

shot_20150524_1988_1nsim1f.jpg

Son düzenleme:

carizmaix

0
Üye
14 Mar 2015
3
0
1
malesef izlenmiyor sofcam key dosyasını indirdim yükledim hala şifreli diyor cicazı fişten çektim taktım hala şifreli diyor. hotbird uydusunu silip tekrar yükledim olmadı yine şifreli. ve emu ile izlenebilir denilen kanalların çoğu aramada çıkmıyor çıkanlarda hd olmayanlar sd olanlar onlarda şifreli malesef. yani frekansı giriyorum çoğu kanalda sinyal yok görünüyor kanal bulunmadı diyor. şu an için net olarak emu ile izlenmesi kesin kanallar varmı hotbird uydusunda. şu an izleyen varmı teşekkürler

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,603
57,826
113
izmir çamdibi
SRG SSR {13.0°E} Viaccess Kéyler Halen Çalışıyor.
Mezzo TV {13.0°E} Viaccess Kéyler Halen Çalışıyor.
şu anda bu kanallar izleniyormuş inceleyip detaylı bilgi yazarım

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Kullandığınız model sadece Biss şifreleme sistemini desteklemektedir,diğer şifreleme sistemlerini kullanan kanalları EMU keyler ile maalesef izleyemezsiniz.

HotBird uydusunda Biss ile izlenebilen kayda değer kanal yok(sadece Al Aoula kanalı )
Türksat uydusunda ise linkteki kanallar arasıra biss şifreleme sistemi kullanıyor o kanalları izleyebilirsiniz.
http://www.next.web.tr/konular/4713-Turksat-420E-Uydusundaki-Tum-Biss-sifreli-Kanallar.html

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,603
57,826
113
izmir çamdibi
amigoda test etim
srf 1 hd 10971 hor 29700
srf zwei hd
srf zwei
srf 1 12399 hor 27500
mezzo 11623 ver 27500
rts un hd 11526 hor 27500
rts deux
rts un
rts deux

izleniyor

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
@cafi Amigo için sorun yok o model tüm şifreleme sistemlerini destekliyor ama arkadaşın kullandığı Next Minix HD Black +Plus TKGS modellerinde sadece Biss şifreleme sistemi desteği var, arkadaşı boşuna umutlandırmayalım :)

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,603
57,826
113
izmir çamdibi
@cafi Amigo için sorun yok o model tüm şifreleme sistemlerini destekliyor ama arkadaşın kullandığı Next Minix HD Black +Plus TKGS modellerinde sadece Biss şifreleme sistemi desteği var, arkadaşı boşuna umutlandırmayalım :)

ben resim çekip yüklerken siz gerekli cevabı yazmışınız editledim

carizmaix

0
Üye
14 Mar 2015
3
0
1
yani o zaman şu mu demek oluyor kullandığım cihaz biss dışında hiçbir şifreyi çözemiyor yani. ralink wifi adaptörde alsam ıp tv ve youtube vs dışında bişeye yaramıyor o zaman. birde koyduğum resimdeki bilgiler tamamen yanlışmı srg swiss paketi emu ile izlenebilir yazıyor ve alttada daha birçok kanal izlenebilir diyor peki neden bahsediyorlar burda next minix hd black plus+tkgs ürün özelliklerinde yazmışlarki emu ile izlenebilir diye ama ben bu yazan kanalları izleyemiyorum. emu nedir biss değilmi yani benim anlamadığım bu yani hiçbir şekilde hotbird emu izleme şansım yokmu yazıldığı gibi. birde başka bir hd uydu alıcısı önerirmisiniz bana küçük olanlardan ve en fazla şifreleme sistemi çözme özelliğine sahip olan yani en üstün olanından biri

CONAX
BİSS
VİAVVESS
CYRPTOWORKS
VİACCESS2
IRDETO

FREE SHARE

özellikleri maximum olan bi cihaz önerisi rica ediyorum teşekkürler