Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Facebook'a ulaşım sağlanıyor mu ?

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar bu akşamki Silahlı suikaste uğrayarak hayatını kaybeden Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov olayından sonra Facebook'a zor ulaşım sağlamaktayım sizlerde durum nedir bu olayla mı alakalı yoksa benim hızımdan mı ? kaynaklanıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Maalesef bendede durum aynı sıkıntı var anlaşılan o-ki gene her sıkıntıya düşüldüğünde başvurulan yol AĞIRLAŞTIRMA söz konusu.!!!!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim yeri olmayabilir ama aklımın almadığı bi uygulama Bir terör olayı oluyor ve internet hizmeti yavaşlatılıyor iyide abim anlamadım gitti bunlar fiber hattanmı yoksa bakır teldenmi ülkeye giriş çıkış yapıyor.

ha şimdi birbirleri ile görüşemesin diyerek yapıyoruz diyorlarsa bu nasıl mantık ki benimle haydar ustam görüşme yapacakki takibe takılsın aklıma takılmıyor değil bulunamasın mı isteniyor...?

bugün bir arkadaşın işyerinden bilgisayarından (facebook benzeri vk sitesi ) yabancı bir siteye girdim telefonuma mesaj geldi '' dost_6080 Türkiye /K..... dan 205. ... ... ıp ttnet sunucu kullanılarak mozilla tarayıcı ile hesabınıza girilmiştir ve bir telefon numarası sizdegilseniz acil şifreniz ile giriş yapın ve değiştirin şifrenizi''diyor

Büyük devlet kolay ve basit olmuyor.

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
İnternet ile uğraşacaklarına terörü bitirsinler amerika rusya israil vb yardım ve yataklık yapan ülkelerle anlaşmayı kesinler konsoloslukları kapatsınlar suriyenin haline bakın yarın öbür gün hesap var kusura bakmayın.

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
teknolojide çareler çok ve DNS ayarlarını yaparak istediğiniz yere girebiliyorsunuz ve forumda yazılımı verdim yazılım bölümüne bakabilirsiniz

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
face, twtter, youtube hepsi yavaş,suikast anı videosu nu koymuşlar belki ondandır. Netice bizi rahat bırakmayacakları belli,amerika açıklama yapıyor, güya ilgisi yokmuş, doğruluk arzedeyim derken çaldığını söylüyor,bu işin altında bir ABD yeniği var gibime geliyor, sağlıcakla kalın

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
teknolojide çareler çok ve DNS ayarlarını yaparak istediğiniz yere girebiliyorsunuz ve forumda yazılımı verdim yazılım bölümüne bakabilirsiniz

Abim DNS değiştirmeye karşı taktik değiştirdiler uzun namlu taktılar ))) son 3 olay sonrası ağ trafiği baskı altında 6 şeritli yol var tek şerit gidiş geliş dns değiştirsen ne yapacan sayfa yenileme süresi tarayıcıda nerdeyse 45 saniye önce beyaz bi sayfa sonra alta doğru doluyor

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
sistemlerdeki ağ donanım uzantısında tabikide olağan takip olduğu muhakkak ama diyorumya bu aşamada sosyal ağlara girmekte risk taşır neden mi derseniz siber saldırılarda bu gibi aşamalarda oluyor açık bulurlarsa siber hamle oluyor.onun için bu gibi aşamalarda girmek uygun değildir

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,270
113
ALMANYA
Fecbook ve diger sosyal medya kisitlamalar milleti sokka dökmeye calisanlari halk bir birine düsürmeye calissanlar icin bir nevze olsada engel.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Abim DNS değiştirmeye karşı taktik değiştirdiler uzun namlu taktılar ))) son 3 olay sonrası ağ trafiği baskı altında 6 şeritli yol var tek şerit gidiş geliş dns değiştirsen ne yapacan sayfa yenileme süresi tarayıcıda nerdeyse 45 saniye önce beyaz bi sayfa sonra alta doğru doluyor

:hehhe::eek:kok::wow::dayi::tr (2)::tr (2)::tr (2):

qerhagi

0
Üye
10 Ara 2012
66
0
6
sosyal medyaya niye giriyorsunuz?oturun oturcağınız yerde,eski eğitim bakanın dediği gibi(maarif olmasaydı bakanlık ne güzel idare edilirdi)