Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum ile ilgili Gördüğünüz Teknik Altyapı ile Hatalar Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NextBurada

0
Özel Üye
17 Eyl 2011
99
1
8
@organik81 ;
e-mailime bilgilendirme mesajı geldi. ;)

Evet, o kısımla ilgileniyorum. Mail sorununu halledeceğiz inşallah.

Avatarın altında (olması) görünmesi gereke/n/bilen bilgiler görünmüyor ben mi ayarlayamadım bilmiyorum. aklıma gelen kullandığı makina bulunduğu şehir tuttuğu takım vs vs... gibi.
Elbette zorunluluk değil belki öyle tercih etmiş olabilirsiniz, siteye ayrıca yük bindiriyorsa olmasa da olur o kadar önemli değil.

Bu konuda bir çalışma yapılabilir. @Karbon bana postbitte olması gerekenlerin listesini yollarsa böyle bir çalışma yapabiliriz. :)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Eline sağlık @netr0n ;

Postbit ile ilgili sıfırdan css kodlamalı tema olayı vardı,mehmet ile görüşürüm demiştin, o konu netleşsin ondan sonra gerekli listeyi yaparız istersen ;)

Ah_Math

0
Üye
5 Tem 2012
1
0
1
Uzun zamandır girmiyordum. Mail alınca girip görüş belirtmek istedim. Güncelliğini kaybetmiş başlık ve mesajlar temizlenirse, aranan konu daha kolay bulunacaktır. Kolay gelsin.

ghostclance

0
Üye
19 Mar 2013
2
0
1
Hi how are you dear admin first thank you for sending me this message and leting me say my thoughts on your form i think your forum is good and i wish success to you good luck

NextBurada

0
Özel Üye
17 Eyl 2011
99
1
8
Hi how are you dear admin first thank you for sending me this message and leting me say my thoughts on your form i think your forum is good and i wish success to you good luck

Thank you for attention. :)

machina 3d super in radyo kısmı ile ilgili sorun için next'e yazmıştım, aşağıdaki cevabı gönderdiler. paylaşıyorum,
"Bu maili aldıysanız lütfen buradaki http://www.next.web.tr/konular/4502...unuz-Teknik-Altyapi-ile-Hatalar-Nelerdir.html konuya girerek bu maili aldığınızı belirtin"

Gönderilen bu mail, mail sistemimizin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek amacıyla gönderilmiştir. Maili alan arkadaşlar, bu konu altında bildirirse seviniriz. :)

Bu arada aynı maili bende aldım :)

Bu maili aldıysanız lütfen buradaki http://www.next.web.tr/konular/4502...unuz-Teknik-Altyapi-ile-Hatalar-Nelerdir.html konuya girerek bu maili aldığınızı belirtin

burcinali

0
Üye
10 Şub 2015
4
1
3
Ben Goze Batacak Bir Eksiklik Gormedim,Ama Karsilasirsam Yazarim,Fakat Gorsellik Guzel Olmus.Herkese Iyi Hafta Sonlari

terziyavuz

0
Üye
16 Mar 2012
12
23
3
e-mailime bilgilendirme mesajı geldi.Forumla ilgili altyapıdada bir hata göremedim çünkü aradığım soruların cevapları çok güzel açıklanıyor.teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...