Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

FOX NETWORKS GROUP {42°E} Tandberg Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
v plug programı ile cccam olarak pc den baglandım açıldı :hopla:

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Sevgili Özgür kardeşim EMU damı OK...
Sevgili @haydar1966 !

Doğrudur emu da kanallar yeniden(yeni kèy ile) açıktır.Bilginize

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Tandberg (Yeni Şifreleme Sistemi) Güncel Kodlar 01.11.2016

Arena Sport 1 (39°E)
FOX Networks Group (42.0°E)

Not:Bu ekteki dosyadaki kodları uydu cihazınıza elle manuel olarak girerek izleyebilirsiniz.

*Tandberg şifreleme sistemi bazı cihazlarda izlenmektedir.Örnek next machina -dreambox vs gibi (Yazılımın tandberg sistemini desteklemesi gerekmektedir) alintidir

erdal52

0
Üye
15 Eyl 2013
87
57
18
benim cihazda nekt machina fakat benim cihazda çözmüyor kanalları internetten güncelleme yapmama rağmen

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
Arkadaşlar açılmadı daha herhalde ustalar uğraşıyor tv kartı ile açık şu adna T.F bazı arkadaşlar yok açıldı sonra kapandı falan diyor pek inandırıcı değil kaldı ki açılsa bizim forumda niye verilmesin saygılar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili dostlar anlaşılan bazıları meydanı boş buldu machinada açıyor diye salllamaya başlamışlar.! Şu an itibarı ile E-2 cihazlarda bile uygun yama bulunamamışken yani izlenemezken sağda solda yazanlara inanmayınız.! Bu iş key girmekle bitmiyor buna uygun yazılım gerekiyor altyapı olmadan keyler hiç bir işe yaramıyor.! Hatta ben dün gece yarısı keyleri buldum dosya yaptım cihaza attım açılmamıştı beklemekten başka çare yok...

ÖNEMLİ NOT: Yurtdışı forumlardada üyeliğimiz olduğundan orasıda yakınen takip ediliyor merak etmeyiniz.Eğer bu konuda gelişme olursa hemen paylaşılacaktır.! Yayınlar izleniyor ama şu şekilde izlenebiliyor pc ve uydu cihazı arasında kablo ile bağlantı kuruluyor.Ayrıca bu işi gerçekleştirecek birde program var o program çalıştırılarak yayın uydu cihazına gidiyor ordanda TV ye...

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Bilgi kirliliğine gerek yok arkadaşlar, bazıları cihazlarda test etmeden denemeden masa başında şu modellerde açık bu modellerde açık dediği için karmaşa olmakta.

Next Modellerinde bu kadar HENÜZ açık değil, gerekli bildirimler yapıldı, eğer keyler ve algoritma sabit kalmaya devam ederse yazılımlar düzenlenir arkadaşlar, merak etmeyin.

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
↪Tandberg keyi ↩
T vardiya d9d2d8e04400 01 3775 bu keyler iş görürmü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...